Семенівни сусідка• 14 ноября в 15:23
Оперізуючий лишай і гв
Допоможіть будь ласка. А кого був. Схоже чи ні. До лікаря попаду в понеділок. Хочеться почати лікування раніше. Але лікар у нас строго по запісі🫤. А більше в моїй місцевості немає нікого . Не болить,тільки зудить інколи.
Я б такое не носила, но продаю• 14 ноября в 15:29
Якщо це оперізуючий герпес, то дитина, яка не хворіла вітрянкою, може захворіти.
А поговорить?• 14 ноября в 15:37
Схоже, але наскільки я знаю то він дуже болить і стан паскудний.
Коли я сиділа в декреті з малою у тітки моєї був той лишай, пішов після вакцинації проти грипу, як побічна дія чи просто через ослаблення імунітету. Жили під одним дахом, з дитиною вона не контактувала в той період, щоб не заразити.
Ідіть до лікаря швидше, схоже тільки початок у вас, то швиденько вилікуєте
Кусюче сонечко• 14 ноября в 16:00
В чоловіка лише трохи пекло при дотику. Інших симптомів не було.
Дитина на той час не хворіла на вітрянку і не захворіла від нього.
Виглядає дуже подібно.
Регионщица• 14 ноября в 16:59
У мене було схоже, я не ходила до лікаря.
Діти зі школи принесли вітрянку, то у мене через пару тижнів вилізло.
Була слабкість декілька днів, боліли м´язи, температура до 38.
Ніяк не лікувала, пройшло.
Дітям лікар від свербіжу прописав ліки і все, температуру не збивала, бо не сильно висока була.
Ніяк не лікувала, пройшло.