АнтиТанкист• Изменено 14 ноября 2025
Чоловіка подруги забрало тцк
В ніч з суботи на неділю, чоловік подруги випивав з друзями, по дорозі додому, а це вже була комендантська година, його підібрала поліція( сказав очевидець, який встиг втекти). Ні тієї ночі, ні наступного дня, він додому не прийшов. Я одразу сказала подрузі, що портібно шукати в тцк. У мене знайомий працює в органах, я зателефонувала, він пробив-таки да, його забрало тцк так, як числився у розшуку. В тцк відмовились щось говорити, сказали, щоб чекали на дзвінок від чоловіка, але у того телефону з собою не було, він забув його вдома. Сьогодні через ,, десяті руки,, вдалося з’ясувати, що він служить в в/ч а 7400 . Тобто в учебку не відправили, а одразу туди. Дівчата, порадьте, зрозуміло, що йому доведеться воювати, але у нього не має ніякої зарплатної карточки( Чи може якось його дружина відкрити йому, чи на свою отримувати його зарплату? Як взагалі довести, що він там, бо ж тцк морозиться?Вона розгублена в ступорі, не знає що робити. Всім дякую за будь які поради.
Благоуханочка• 14 ноября 2025
Забрали и поделом. Нормальные мужики или давно служат, или по домам прячутся от тцк, а не бухают по ночам с друзьями в подворотнях
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
В неї завжди були діти, чи чого ніколи не працювала?
Ну не было необходимости. Я тоже никогда не работала, при чем тут это? Как она с ребенком маленьким будет ходить на работу.
АнтиТанкист
• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Де я написала, що вона ніде не працювала і не працює? От блін покажіть!
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ну ви ж чомусь наголосили на тому, що ніколи не працювала
АнтиТанкист
• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Ще раз запитую, де????
Не пью, не курю• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А детей выкинуть?
Ну звісно! усі ж хто працює дітей при цьому в дітбудинок сдають
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так я і не вам відповідала
Папобус• 14 ноября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та падажжите с зарплатой 😀
Все правильно, учебка оплачивается
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ще раз запитую, де????
Так я не з вами вела цей діалог
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Наприклад, як передати необхідні для чоловіка речі.
Какие вещи когда человек не знает даже где муж находится, понятное дело что про зп сразу речь чтобы командиры не забирали себе
АнтиТанкист
• 14 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Та працює вона, блін, на двох роботах, бо цей козліна бухав.
Пополняю_Карму• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Рожала круглосуточно
4есотка• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ну моего кума забрало тцк, сейчас в учебке, жена не работали никогда, от что делать ей?
На работу идти
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Якщо командири захочуть - то і з карточки заберуть
4есотка• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А детей выкинуть?
Да, выкинуть. Ведь все работающие мамы так и делают - выкидывают детей. Это обычная нормальная практика
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Тим паче, то чого так за зарплату переживає. Він і там буде пробухувати.
Заліковий троль• 14 ноября 2025
Ответ дляДикая Роза
Ну, а там вещи передать, телефон, продукты какие-то не ? ТОлько карту для з\п?
Меньше бухать надо и в ком час шляться. Знал какое время сейчас. Сам пил, сам пусть о себе и беспокоится. Кто создал проблемы, тот их и решает.
А деньги жене и детям он обязан платит .
Давайте пишите какая я меркантильная
Наша взяла• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Відпочивати дома
Дикая Роза• 14 ноября 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Давайте пишите какая я меркантильная
Пока я поняла, что вы злая) Уже представляю с какой интонацией бы вы это произнесли
Муж у вас под каблуком? Или это потому что у вас нет мужа?
СКИБИДЫШь• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
бачу, подругу найбільше цікавить зарплата....
Ну можно понять, учитывая что мужик где то ночью бухал без телефона и даже зарплатой карты не имеет
АнтиТанкист
• 14 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
А навіщо йому була карта, він ніде не працював.
Заліковий троль• 14 ноября 2025
Ответ дляДикая Роза
Есть муж. Тоже любит создавать проблемы и потом их героически решать.
Они не дети, чтобы им зад подтирать и бегать сено подстилать.
Мужчина ? Показывай это делами, а не словами
АнтиТанкист
• 14 ноября 2025
Ответ дляНоу коммент
та все вам выдадут!)
Так і передам, дякую
Шаманю второпях• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Там не будет. Особенно, если и правда в 225)
Наша взяла• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Він як відкриє,то їй карту не віддасть.
СКИБИДЫШь• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так и я про что. Безработный бухарик, понятно, что жена больше о ЗП заботиться, чем о таком муже
Черный Ловелас• 14 ноября 2025
зрозуміло, що йому доведеться воювати, але у нього не має ніякої зарплатної карточки
да воевать без зарплатной карточки нельзя не получится
Палец не нажимается, патрон клинит.
Фляшунька• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Начинать работать)