Мрії у вирії• 14 ноября 2025
А вашей семье хватило бы в месяц
35 тыс грн на текущие расходы?
П с касается только проживающих в Украине
Результат:
вже голосів:
50 (51.02%)
Хватило бы
39 (39.8%)
Не хватило бы
9 (9.18%)
Результат
Лама_мама• 15 ноября 2025
Ответ дляБелоснежко
конечно, только так. речь про авто как поджопник, а не средство заработка
Це не обов´язково засіб заробітку , просто іноді треба бути всюди одночасно + часты відрядження - без машини це нереально
Просериарила молодость• 15 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Як люди їздять на велосипеді на роботу, спітнів і цілий день сидиш, а влітку?!
У мене чоловік ремонтує транспорт. Як думаєте, він там весь день ароматний?😂 Ще є чоловіки, які переодягаються на роботі в офісний одяг)). Зранку немає великої спеки і страшного пилу, скрізь асфальт. По дощу - інше питання. Куртка ззаду вся брудна))