Мию вікна у мороз• 15 ноября в 18:56
Що буде далі, до чого все йде?
Давайте перевірим інтуіцію)
Я думаю, шо дуже скоро Зе втече і за декілька тижнів потому закінчиться війна. Переможців не буде, просто підпишуть перемир´я. Завойовані території залишаться сірою зоною. А через деякий час пропаганда нашої і тієї країни скаже, шо всіх нас однаково обдурили.
Розвідка Маші• 30 ноября в 08:18
Ответ дляКнопкотиць
Да, посмотрите видео пикалова о нем. Именно так он и говорит.
О, дружбаны уже начали переобуваться и от Зе открещиваться.
Розвідка Маші• 30 ноября в 08:18
Ответ дляСтефанія
Не знаю, яка доля у ЗЕ. Але підписання перемир´я від нього не залежить. Хуйлу, наразі, ця опція нецікава. Війна продовжиться незалежно від того, хто буде при владі в Україні.
Та прям. Прийдёт например Мураев и все быстро подпишут как надо