Щедрик ведрик• 16 ноября 2025
Допомога з виїздом до Німеччини, Земля Північний Рейн Вестфалія
З´явилося у моїй стрічці ФБ, можливо хтось планує виїзд до Німеччини і це йому стане у нагоді. Опубліковано у групі ФБ "Украинцы в Германии".
Не зважаючи на те що Земля Північний Рейн Вестфалія закрита, нашому центру для біженців з України Carpe Diem дали дозвіл на прийняття 20 сімей з умовою на те що люди будуть навчатися на інтеграційних курсах німецької мови, які проходитимуть також при нашому центрі.
Наш центр може прийняти родини з діти шкільного віку, та людей віком не старше 58 років.
Маємо певні умови проживання у нашому центрі. Звертайтеся хто потребує допомоги у приватні повідомлення. На усі ваші запитання дамо відповідь.
Зяблик протестант• 16 ноября 2025
У нас тут тоже есть секта недалеко от дома - они там живут коммуной, женщины готовят на кухне на всех, мужчины с/х занимаются
Щедрик ведрик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
У Німеччині?
Щедрик ведрик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Да
А чому секта? Релігійні фанатики?
Зяблик протестант• 16 ноября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А чому секта? Релігійні фанатики?
Понятия не имею.
Щедрик ведрик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Понятия не имею.
Ну тут начебто про релігію нічого не сказано
Зяблик протестант• 16 ноября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Я не знаю связано это с верой или нет
Сокодавка ще та• 16 ноября 2025
Мене цікавить, так а куди звертатися, автор, дайте контакти, будь ласка!
Щедрик ведрик
• 16 ноября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Знайдіть на ФБ групу Украинцы в Германии, виглядає як на фото. Трошки погортайте, знайдіть пост автора Юля Севостьянова. Їй можна задати питання
Khmelnichanka• 16 ноября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Я не автор, але зберегла собі цей допис.
Ось посилання:
Фея_3уровень• 16 ноября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Я не знаю связано это с верой или нет
Тоді чому секта?