Невгамовна сила• Изменено 16 ноября 2025
Вы пересматриваете советские фильмы?
Или вы вообще равнодушны к ним? И сколько вам лет?)
Тролю як можу• 16 ноября 2025
Грьобані матрьохі як ви заловбали. Йдіть др*чіть на свій совок до себе
Добрая свекровь• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Опять вбросы от патриотов
Дитино, ти якого чорта такою зросійщеною виросла ?
Борщичок• 16 ноября 2025
Ответ дляБелоснежко
Очень много хороших добрых советских фильмов. Все кто тут фыркает, село необразованное. Простите.
Ви дуже кумедна, така ніби інтелігентна, і вибачилась, і вказала хто є хто, проте насправді, ви вказали хто є ви, людина з низьким рівнем інтелекту. Пробачте.
Добрая свекровь• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Весь Киев на нем говорит. Кроме приезжих селян
Проня Прокопівна безсмертна .
Борщичок• 16 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Угу. І актор війну добре підтримує. Навіть листа на підтримку підписував у 2022
Та чого ви, він же знімався ще при СРСР, тоді хорошим був.
Ряженка• 16 ноября 2025
Ответ дляДинамоКит
На ’добрых’ советских фильмах выросли недобрые рашистские оккупанты.
Українці також на них виросли, яким пощастило народитися усср. То може справа не в консерваторїї.
Добрая свекровь• 16 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Я даже не начинала. Если раньше смотрела укр. программы и сериалы с укр. дубляжем, не задумываясь, на каком языке, слушала Скрябина, Океан Эльзы, то сейчас укр. речь - кровь из ушей.
Написало якесь мокшано -тюрським нарєчієм 🤮🤮🤮
Борщичок• 16 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Яка ви кумедна, викликаєте одночасно і сміх, і жаль. Але то таке, сантименти, переживе українське суспільство втрату такої особистості, як ви.
Добрая свекровь• 16 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Не кумедна , а дурна .
Написала б вона отаке на рос форумі ,їй б швидко розказали ху із ху .
А тут вони поливають брудом усе українське і нічого їм за це немає .
Угги_в_горошек• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ох, матрьоха.
.
Пік Антна• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
22, пересматриваю
А що дивитесь?
Я навіть назв не знаю до жодного фільму
Пік Антна• 16 ноября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Конечно! Они актуальные и сегодня, умные, хорошая игра актеров. А сейчас тупой жуть. Мне 31.
А в чому актуальність?
Белоснежко• 17 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Вам я вижу все тут кумедні. Что ж вы тут делаете со своим высоким уровнем?
Ангел-предохранитель• 17 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Личность, не владеющая языком народа, на земле которого проживает – гость или оккупант, или раб этого оккупанта
Обирайте
Є ще один варіант - гость, окупант або дебіл.