Некомильфо• 16 ноября 2025
Бойкот "Кварталу 95"
Дорофєєва, KOLA і Гомін скасували
виступи на
новорічному концерті😏
виступи на
новорічному концерті😏
Головний кошак• 16 ноября 2025
Так квартал заявив, що вони внепалітікі, тому не можна їх хейтити
Луноходик_Ик• 16 ноября 2025
Возникает вопрос, если квартал вне политики и им можно, то значит можно и остальным быть вне политики? Или это другое?
Гореотума• 16 ноября 2025
Зеблан, мстительный сиплый уродец, может их в мясорубку отправить теперь. Снять бронь и вперед
Дякую_аж_підскакую• 16 ноября 2025
А что кварталу от Миндича? Они в доле были или как? Квартал уже давно сам по себе. Вот если постановку сделали бы про Миндича, я бы посмотрела.
Дякую_аж_підскакую• 16 ноября 2025
Ответ дляГоловний кошак
Они не «вневапалитики». Они не в доле. Так точнее)
Бодіпозітівна• 16 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Для чого вони взагалі в те лайно хотіли влізти? Прям змінила трохи ставлення до них після цього. Каартал це давно дніще
воно відразу було днище криворізької підворітні
Бодіпозітівна• 16 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Вы это серьёзно про респект?
Та краще хай би втік.
єрмак би його ’втік’)))) а оманські договірняки?
Бодіпозітівна• 16 ноября 2025
Ответ для66сезон666серия
правильно, акакаразніца, зззееееее.....бббееееееее.... не стримуйтесь, затягуйте вже
Бодіпозітівна• 16 ноября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не порохоботствуйте, матрьошка
Чаклунка-ведунка• 16 ноября 2025
З зірками ще якось не дивно, то їхній хліб - співати куди позвуть. Хоча, приємно усвідомлювати, що серед них є порядні люди. А от ті співгромадяни, які ходять на це піськограйство, де принижують країну, їх самих, де квадратна морда Жені кошового застилає пів афіші, а він сам «не пайдьот ваєвать, єго же убьют», от саме ці люди мене дивують. Як не гидко нести гроші, ржати на всі 32 в залі, в той час як ці паскуди грабують тебе, твою країну, військових, який рік ржуть з усього цього жаху. От де зашквар повний. Цей квартал ще в 22 мали бойкотувати ( а, по-хорошому, в14-му). Бо чогось здоровим молодим мужикам, які кажуть тупі приколи на сцені, ніхто повісток не видає, під підʼїздами не виловлює.А так, це ж «зелене», воно святе-недоторкане. Але чому люди продовжують то підтримувати?
Чаклунка-ведунка• 16 ноября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
По рожі кошового і не скажеш..
Дякую_аж_підскакую• 16 ноября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
По рожі кошового і не скажеш..
Не туда смотрите. Рожа заплывшая и у алкаша.
Чаклунка-ведунка• 16 ноября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Впевнена, і дружбанам цим перепадають крихти. Чи може критикують Зєлю, як критикували попередників? Бо я вже багато років не дивлюсь, то раптом шо випустила.
Джавеліна• 16 ноября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
В гости звали?• 16 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Та не тупіші, аніж тут сидять і жартують.
То вони ж туди й ходять
Липка-прилипка• 17 ноября 2025
блин, ну кто ж ходит, залы полные откуда то берут..
если б действительно все зрители бойкотировали, то может это Кошевой бы похудел, сволочь
Липка-прилипка• 17 ноября 2025
’Не трогайте артистов, проституток и кучеров. Они служат при любой власти’ А.Колчак.
Так оно и есть.
Жена аллигатора• 17 ноября 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Почему квартал не воюет?
Працівники критичної інфраструктури
.