3@йk@• 16 ноября в 20:25
Кто то может логически объяснить перенос Дня защиты детей на 20 ноября
🤬
3@йk@
• 16 ноября в 20:40
Ответ дляНепозбувна Бентега
В якій знають? Крім рашастану?
я не помню ни одного нового праздника, и даже не собираюсь запоминать, про 20 ноября узнала из смс от какого-то магазина
Будьте так ласкаві• 16 ноября в 20:42
Ответ дляОля_с_киркою
У меня дети взрослые, сами разберутся
Так я умовно про всіх хто ’ святкував ’ цей день в календарі
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 20:43
Ответ дляБелая и пушистая
Так в какой стране Европы не знают?
В той, на яку ви так брехливо посилалися як на прарадітєльніцу празніка- у Франції. На сьогоднішній день НІХТО з французів і не здогадується про 1 червня день захисту дітей .
Геловін знають і святкують, день матері і батька, паску чи рамадан, залежно від релігії, в про існування 1 червня навіть не здогадуються. Так само як про традицію ’шанувати жінок 8 березня’. Жодна француженка не здогадується, що чоловік має її кружляти один день на рік - 8 березня з букетом тюльпанів. Коли я розповідала про цю традицію француженки не розуміють чому лише один день, в не на постійній основі чоловік готує обід чи вечерю, на честь чого подарунок і навіщо квіти 8 березня. Вони в принципі не розуміють що ми святкуємо.
Тепличная• 16 ноября в 20:44
Ответ дляNathalie27
Бо закінчуються дитячі страждання із незробленими уроками, батьківськими зборами і та іншими прелєстями школи.
Ну серьезно, а без красной маркировки в календаре ваши страдания будут продолжаться все лето? Что ж все так к датам и бесплатным мастер-классам привязаны.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:45
Ответ дляNathalie27
Взагалі не має звʼязку
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 20:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Де саме ви знаходитеся?
1 червня це день дитини. Святкують в Польщі, Італії, Німеччині, Іспанії, Португалії, Швеції.
День захисту дітей завжди святкували в листопаді. І це абсолютно два рідних свята.
Я у Франції. Тут ніхто не чув за це свято.
В Україні 1 червня це завжди був саме день захисту тесту дітей, а не день дитини.
3@йk@
• 16 ноября в 20:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Де саме ви знаходитеся?
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 20:46
Ответ дляДую на вітер
ще раз, для чого ви відверто брешете? В якій сами ’європі’ ви?
La France :) а тепер обґрунтуйте чому я брешу.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:49
Ответ для3@йk@
фото
І?
Ви через півроку схаменулися? Це ж не є новиною, так як з травня внесені зміни.
Белая и пушистая• 16 ноября в 20:49
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вы путаете от злости, кому пишете, успокойтесь, а то прям видно, как руки трясутся. Я не ссылалась, то другой пользователь был.
Вы брехливо утверждали, что в Европе никто не знает о дне 8 марта. Оказалось, что это всего лишь несколько знакомых вам француженок о нем не знают. Это не совсем одно и то же, что вы утверждали изначально.
Тепличная• 16 ноября в 20:49
Ответ дляНевгамовна Бу
Какая, собственно разница? Вы его как-то отмечали до этого?
Может для того чтобы и в школе тоже проводились какие-то классные часы или мероприятия, ато дети уже на каникулах обычно в это время, а в садиках отмечают.
Ну или связано с дроновой атакой, чтобы в будущем сделать годовщину и не приплетать детей
Людям неудобно бухать в честь дня работника водного хозяйства. Такой родственник/знакомый не у каждого есть, а дети у большинства есть
Дую на вітер• 16 ноября в 20:50
Ответ дляНепозбувна Бентега
що обгрунтовувати, вашу брехню? Ви відверто брешете, тому що якраз таки у Франції в дитячих закладах на офіційному рівні його досить широко відзначають. І були би ви у Франції, то про це знали би, це висвітлює активно місцева преса
Плекаю думи• 16 ноября в 20:52
Ответ дляДа Щас же
Шоб не как в рашке
Я навіть не можу уявити, до чого можна дійти, шоб не как в рашке. Труси носити на голові задом наперед, шоб в лобік не надувало
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 20:53
Ответ дляБелая и пушистая
У вас амнезія? Ви не пам´ятаєте, що саме писали ? Нагадаю, мені неважко:
1 июня был выбран для Международного дня защиты детей в ноябре 1949 года на конгрессе Международной демократической федерации женщин в Париже.
Впервые его отметили в 1950 году, и он символизирует начало лета и каникул.
Франція не має і не знає цього свята, ніколи не святкувала його. Це не ’пару знайомих чоловік’, як вам здається. А його не знають в принципі. Тому не треба триндіти про ’Європа святкує’ і ’французьке свято’.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:55
Ответ дляНепозбувна Бентега
До чого тут подарунки і 8 березня, ви хоч розумієте, що це за день і який брєд ви розповіли француженкам?
8 березня це про права жінок, які по сей день боряться за свої права.
І у Франції в цей день купа мітингів присвячених боротьбі за права жінок!
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:56
Ответ дляБелая и пушистая
Це в нас жінки чекають подарунків, бо спаскудили цей день, а в Європі жінки виходять на мітинги!!!!
Дую на вітер• 16 ноября в 20:56
Ответ дляБелая и пушистая
Мої рідні живуть у Франції з 2005 року, там народились діти, вони ходили в садочки, школи, завжди були заходи дитячі і святкування, до цієї дати. Племінниця зараз в університеті, їх залучали до заходів святкування в якості волонтерів літом, для проведення екскурсій. Той унікум відверто бреше
Да Щас же• 16 ноября в 20:56
Ответ дляПлекаю думи
Знаете, самое смешное, что вот возьмем недавний скандал, друзяшки крадут как не в себя, а армия с голой жопой, а по телеку только показывают как в рашке все плохо - мы в этом так похожи на рашку, что аж неудобно, бабло на метро украили и ничерта не построили за 10 лет, зато станцию несуществующую переименовали, сильные и не зависимые!
Дую на вітер• 16 ноября в 20:57
Ответ длясладкий_ноябрь
зате тепер Ви розумієте в якій вона ’франції’
Ms. Скромность• 16 ноября в 20:58
Ответ дляНепозбувна Бентега
Боже ...яка, ви несчастлива ...ваш чоловік кружляє, вас , раз на рік...
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 21:01
Ответ дляДую на вітер
Ну капець.
Я у відпустці була перший раз в Парижі ще до ковіду і бляха якраз це було 7-12 березня. 2018 року. То 8 просто можна було не виходити з номеру. Там просто щ ранку до ночі були одні марші і мітинги. Дуже багато було саме національних меншин, але їх неймовірна кількість.
Любви вам!• 16 ноября в 21:01
Щоб не так як в агросора.
Нам ще зимовий час залишуть. Щоб не так,як в них😂,а в них вобще 9 часових поясів)
А у нас буде в липні світати в 2 ночі. І темніти в 7 вечера
Белая и пушистая• 16 ноября в 21:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Я знаю
Белая и пушистая• 16 ноября в 21:02
Ответ дляНепозбувна Бентега
То есть ваших француженок мужья на день детей не кружат, или мы все же 8 марта обсуждаем?
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 21:06
Ответ дляДую на вітер
Я у Франції, а ви точно ні)
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 21:13
Ответ длясладкий_ноябрь
В Україні хтось святкує права жінок? Яка суть свята в Україні? Отримать тюльпани від чоловіка, на роботі мімози/тюльпани, чоловік один день шуршить по господарству і дарує подарунок.
Подивіться теми на Порадниці за 8 березня: де там ’як я боролася за свої права сьогодні, 8 березня, і сходила на маніфестацію’?
Натомість ’хвасти, в що вам подарували’? ’Мій мене не привітав, це кінець’? ’Плачу весь день, подивіться, що він мені подарував’.
Що стосується прав жінок - так, у Франції захищають права жінок. Чи є 8 березня вихідним? Ні. Святковим? Ні. Чи була хоч раз маніфестація у місті де я живу чи у нашому департаменті? Ні. На 1 травня ходять. На октобер роз ходять (Рак грудей), а на 8 березня не ходять. І сприймають це не як свято, як в Україні. Це геть діаметрально різне сприйняття цього дня.
Це те саме, що казати, що новий рік в срср і Різдво у Франції одне і те саме, бо припадає приблизно в один період часу. А насправді це геть різні свята, як і 8 березня.
Непозбувна Бентега• 16 ноября в 21:15
Ответ дляДую на вітер
Вам нові методички роздали, чи як? Та не стидайтеся, пишіть, що Франція і велику жовтневу революцію святкує.