Наверняка• 16 ноября в 20:45

Чоловік сам нічого не може організувати

Завжди все роблю я. Думаю, куди піти, як відсвяткувати, що приготувати. Який подарунок подарувати.
Від нього ніколи жодної ініціативи.
Наприклад, коли день народження у нього, я завчасно нагадую дітям і ми готуємо якийсь сюрприз, прикрашаємо квартиру, діти роблять щось своїми руками.
І от моє день народження. Чоловік ані пів слова не сказав дітям, а вони ще малі і не тримають дат у голові.
Чоловік, звісно, навіть букету квітів не купив.
Нещодавно читала історію, як жінка розлучилась з чоловіком після 25 років шлюбу через те, що він зʼїв її шматок торту у її день народження. І звісно, торт - не єдина причина, просто від став останньою краплею.
І я її чудово розумію.
Тут как тут• 16 ноября в 21:08
Ответ дляДомовенок Кузя
Так а чого ви за місяць не почали говорити раз на тиждень про те, що буде СВЯТО- ваш день народження! Приводити приклади як у Мані діти намалювали їй листівки. А як у Петі зліпили подарунок з пластиліну а батько купив айфон новий?
А автор в семье «никто»? Почему ей никто не напоминает за ДР членов семьи? Она устала и ей хочется внимание и заботы - это ок.
Тут как тут• 16 ноября в 21:11
Ответ дляМати тріля
У меня такой же муж. Я все организовываю, поездки, отпуск, выходные, дни рождения. Я напоминаю ему чтобы он напомнил детям подарить мне цветы на день рождения или 8 марта 🤣 Но меня это не обижает, как-то легко к этому отношусь. У него напряжная работа, на нем полное наше обеспечения, поэтому организационные вопросы семьи беру на себя.
И вам приятно получать цветы и подарки «из под палки»? Или удобно жить в иллюзиях?
Домовенок Кузя• 16 ноября в 21:09
Ответ дляТут как тут
Ну хочется, да. А что вы предлагаете?
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 21:10
Я б до цього відносилась з гумором.
За тиждень до дня народження йому б давала список справ для підготовки до дня народження .
Все
Питання закрите
Вредняжка• 16 ноября в 21:12
Більшість чоловіків не приділяють уваги таким на його погляд дрібницям, це просто поза його фокусом уваги
А багато жінок, будемо відверті, самі шукають собі проблем на голову і ускладнюють собі і іншим життя

Якщо він вирішує якісь більш глобальні проблеми родини, забезпечує, то «у всех свои недостатки», і його - явно не самий гірший
Якщо геть нічого не робить для родини, то це звичайно інша історія
Домовенок Кузя• 16 ноября в 21:10
Ответ дляНаездница
авторе, а чого ви лиш свої синьокофтиночні автопортрети всім ліпите?
Это не автор, это я
Тут как тут• 16 ноября в 21:13
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну хочется, да. А что вы предлагаете?
Выше предложила, повторяться не буду
Усміхайлик• 16 ноября в 21:15
Ответ дляНаверняка
А ще мене дуже бентежить, що таку поведінку діти можуть перейняти у майбутньому відносно своїх супутників життя, так як сприйматимуть за «норму».
Вы его выбрали, зная, какой он, вышли замуж и нарожали детей. В чем проблема? Вы знали, какой он.
Домовенок Кузя• 16 ноября в 21:15
Ответ дляТут как тут
Выше предложила, повторяться не буду
О, отлично)
АнтиТроль• 16 ноября в 21:15
Ответ дляТут как тут
А что смешного? У автора проблемы в семье, которые и дальше сами описали. Только где тут смешно? Когда смеяться?
Удалено администрацией...
Тут как тут• 16 ноября в 21:20
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
А еще вы токсичная, нет сопереживания к другим, лишь обесценивание и наполнены ядом. Сразу видно - счастливая)
Мати тріля• 16 ноября в 21:32
Ответ дляТут как тут
Как раз я и не живу в иллюзиях. В какой-то степени все мы получаем подарки из под палки, потому что так принято.
Мати тріля• 16 ноября в 21:32
Ответ дляНаездница
а для чого ті квіти, коли про них треба нагадувати
Чтобы потом женам своим без напоминаний дарили. Это называется воспитание
Наездница• 16 ноября в 21:34
Ответ дляМати тріля
фальш і показуха це називається, а не виховання))) і так само буде по нагадуванню-клянченню і з жінками
Мати тріля• 16 ноября в 21:36
Ответ дляНаездница
Лет через 20 увидим
Цветов Мне срочно• 16 ноября в 21:39
Відповіді ким працює автор так і немає
АнтиТроль• 16 ноября в 21:58
Ответ дляТут как тут
Так ты и есть токсичная и ядовитая. Кто тебя трогает? Само влезло в диалог — и еще требует чтоб ее утешали. Иди к психологу — тебя там утешат за 2000 грн/час