Доброго дня. Цікавить таке питання: з чоловіком були в громадянському шлюбі і дитина оформлена на мене, я як мати одиночка. Зараз хочемо оформити дитину на батька. Як це можно зробити?
Киев_Елена• 17 ноября 2025
Ответ дляМerida
Это не усыновление, а добровольное установление отцовства. С паспортами и свидетельством идите в загс
Да, только отсрочки у отца не будет( автор думаю хотела оформить как усыновление ребенка
Natabond76• 17 ноября 2025
Ця процедура має назву визнання батьківства. Йдете у РАЦС, чоловік пише заяву, шо він визнає себе батьком дитини. Якщо будете дитині прізвище і по батькові змінювати, то зразу їх у нове свідоцтво про народження впишуть
Ответ дляКиев_Елена
можна одружитися з автором і потім всиновити дитину дружини не признаючи її рідною, до речі спрощена процедура. Але це не дасть відстрочки, відстрочку дають тільки тим хто всиновив повну сироту
dahashutka19• 18 ноября 2025
Ми це робили в рагсі, років 6 тому . Спершу одружилися з чоловіком, потім він визнав батьківство. Хоча син по крові не його, просто так було простіше і швидше.