Teonaa• 17 ноября в 10:14

Боже як же бісять чоловіки

Почула на вулиці от минуту тому. Каже жінка - треба гроші, матір хвора, вигнала співмешканця…А цей каже «я дитину не хотів, ти залетіла і лишила.
Гопница-Советчица• 17 ноября в 10:45
Ответ дляTeonaa
Правильно
Читала що в презервативі 2% шанс завагітніти
Презервативы не единственный способ предохранения. Иногда их совмещают
Элька-Карамелька• 17 ноября в 10:47
Ответ дляTeonaa
Та вона не знає нічого про ту граматику. Просто хотіла повийо
Є таке слово, подивіться в словнику
100% хотіла повийо. Бо сама навіть російською пише з помилками. Українською і двох слів не зв´яже
Флюорография гуся• 17 ноября в 10:55
Ответ дляTeonaa
Що значить взагалі у їньому розумінні «сама залетіла»?!?!🤮 жінки що, стали гермафродитами? Що це взагалі за урода я такого бачила😬😳
а той урод її згвалтував і тримав прив’язаною до батареї, поки не народила? А як назвати ту, що лягла під такого урода, ще й народила від нього?
Флюорография гуся• 17 ноября в 10:59
Ответ дляСама вумна тутички
Ой ну не начинайте. Если бы можно было сразу распознать, какой человек окажется спустя годы - все выходили бы замуж раз и навсегда.
якби ще хотілося розпізнати зразу, якщо точніше. А то по принципу ’головне, щоб не упустити, а там я перевиховаю’. А коли не вдається ’перевиховати’, то включається пластинка ’не разглядела, маскировался, казьол’
Флюорография гуся• 17 ноября в 11:03
Ответ дляTeonaa
Ну бо категорично не хоче - не робив би дитину. Він же зробив. Ну якине крути.
він не робив, він просто грав бабу
Флюорография гуся• 17 ноября в 11:06
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, звісно, але в порівнянні з чоловіками відсоток нормальних жінок набагато більший. Жінки чесні, емпатичні, вміють терпіти, вміють пробачати.
хвали мене, моя губонько)))) чи може хитріші, підліші, меркантильніші і сучніші?
Герцогиня• 17 ноября в 11:49
Ответ дляTeonaa
Не предохранялась , вот и залетела. Ответственности нужно больше, а не перекладывать вопрос беременности на сожителя, который сегодня есть, а завтра нет.
Мужик-то не залетел!
Герцогиня• 17 ноября в 11:50
Ответ дляTeonaa
Я ж не на диктанті
Ну понятно, что говно сорта не имеет
Герцогиня• 17 ноября в 11:52
Ответ дляУкраїна наше все
Таких полно на самом деле
Ну зато благодаря не очень умным бабам хоть как-то демография не уходит в крутое пике
автор Teonaa • 17 ноября в 11:55
Ответ дляМанкоголік
А она - про что?
Про те що у неї нормальний хлопець; є подальші плани.
Ну я кажу що думає. Не кажу що дя думка вірна
Треба доньці це вдовбити у голову буде
автор Teonaa • 17 ноября в 11:55
Ответ дляНаверняка
Люди! Если вы пишите на украинском - пишите на украинском! Не на’ смеси бульдога с ногорогом’!
Пишите на русском? Я уважаю всех людей..
Но! Пишите нормально,чтоб уши в ’ трубочку не сворачивались’ у тех,кто читает.Вы хотите понимания- уважайте читателей.
Спасибо за внимание. Текст:’ой фсе,отстать зануда - училка’ мне понятен.
Це ви кому? Що не так-то? Ми ж вже вияснили що спозарання - нормальний укр.прислівник
автор Teonaa • 17 ноября в 11:56
Ответ дляЕдинорог_помог
Минуту тому
Минуту тому дала, минуту этому 😂😂😂😂😂
Ну минута да) но🤷‍♀️ суржик.
Герцогиня• 17 ноября в 11:57
Ответ дляTeonaa
Чи достатньо просто сказати «я не хочу дітей»?))) уви😂
Я так подозреваю, эта женщина вопросы на тему детей перед сексом мужчине не задавала
автор Teonaa • 17 ноября в 11:57
Ответ дляЛя-ля-ля
Минуту назад услышала и с компа строчит. Комп с собой на улице? Или в окошко уши торчали?
Ви крейзі? Амя з смартфона що, не можу писати? Я в дорозі, який комп омг
автор Teonaa • 17 ноября в 11:58
Ответ дляЭлька-Карамелька
ПишИте? Слушайте, это у меня уже кровь из глаз и уши сворачиваются.
По темі: Я у своєму житті практично не зустрічала добрих, відповідальних, емпатичних чоловіків....на жаль, або бидло, або аб´юзер, або і те, і інше одночасно. Кожен думає лише про свою вигоду.
Або ще скритний аб‘юзер чи скритне бидло
автор Teonaa • 17 ноября в 11:59
Ответ дляВинник
Как вы видите, что с компа?
Ніяк не може вона це бачити. Точніше бачити може і може. Але це не відповідає дійсності. Ну або не знає що таке смартфон🤷‍♀️
автор Teonaa • 17 ноября в 12:01
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы с телефона/,планшета строчите. Она с компа. нет значка с планшета или с телефона.
Людина пише , а не строче. Строчеие Ви, якусь ахінею. У мене планшета і компа нема в природі, а ноут є, але якщо Ви помчтили, я чула розмову - на зупинці. І тему писала - з тел. Зараз вдома, так само з тел. Як і завжди. А яка різниця? Яке значення це має? Може я вкид роблю??!?😂😂😬😂 щоб що? Мета? Ну цирк
автор Teonaa • 17 ноября в 12:03
Ответ дляГерцогиня
Ну понятно, что говно сорта не имеет
Надто образно. Не зрозуміло
автор Teonaa • 17 ноября в 12:06
Ответ дляФлюорография гуся
Ну в моєму уявленні - частина сімей створюється так: одруження, потім діти; а ще білтша частина - жмвуть разом, жінка вагітніє з часом, і одружуються.
І от є якась частина, де жили жили, а завагітніла, і він злився. Але думаю це все ж менша частка.
Герцогиня• 17 ноября в 12:06
Ответ дляTeonaa
Надто образно. Не зрозуміло
Остальные поняли, потому что вопросов подобных не задают
автор Teonaa • 17 ноября в 12:09
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я взагалі не знаю, чого вона влізла з цим замість обговорення того мужика прибабахнутого. Поумнічать нема де людині. Але нашо🤷‍♀️
автор Teonaa • 17 ноября в 12:10
Ответ дляГопница-Советчица
Да.
Я як раз через 5-7 днів хочу проконсультуватися з приводу спіралі. Бо…тема невесела насправді
Aibot• 17 ноября в 14:13
Я спал с одной женщиной года 3, если что всегда вынимал то на живот, то на попу, то на лицо, то в рот(ну суть не в этом), потом она уже заныла что ей 29 лет, и у неё тикают биологические часы и ей пора рожать, и что она ничего от меня не будет требовать, ну а теперь она считает меня моральным уродом который не помогает своему ребенку. Возможно я и моральный урод, но договор был другим.
D_A_V• 17 ноября в 14:34
Ответ дляTeonaa
Ну чоловіки можуть зникнуть і відморозитися. Але заявляти « сама залетіла» це не про безвідповідалтність і пофігізм. А про маргінальність якусь повну
ви підслухали розмову - ви не знаєте всіх обставин та тих людей

не пілслуховуйте- якщо не хочите чути хєрню - відійдіть аодалі або вибачтесь та просіть свої особисті питання не розповідати гучно - вам це не потрібно знати, в вас своє життя та свої проблеми
D_A_V• 17 ноября в 14:40
Ви пілслухали чужу для вас розмову чужих людей. Ви не знаєте ані тих людей ані обставин особистих їхнього життя.

Не підслуховуйте!!!

Якщо вам їх розмова заважає - не мовчіть, кажіть що вас їх життя не торкається і в вас власні проблеми і з ранку не хочете засирати мізки та нервову систему чужими проблемами
автор Teonaa • 17 ноября в 15:39
Ответ дляAibot
Ну вона, кажучи це, натякала вме ж, що треба сім‘ю?
Дозвольте поцікавитися - Ви три роки з нею зустрічалися як пара, чи це була фрі лав, і кожний спав із іншими також?