Почула на вулиці от минуту тому. Каже жінка - треба гроші, матір хвора, вигнала співмешканця…А цей каже «я дитину не хотів, ти залетіла і лишила.
Гопница-Советчица• 17 ноября в 10:45
Ответ дляTeonaa
Правильно
Читала що в презервативі 2% шанс завагітніти
Презервативы не единственный способ предохранения. Иногда их совмещают
Элька-Карамелька• 17 ноября в 10:47
Ответ дляTeonaa
Та вона не знає нічого про ту граматику. Просто хотіла повийо
Є таке слово, подивіться в словнику
100% хотіла повийо. Бо сама навіть російською пише з помилками. Українською і двох слів не зв´яже
Флюорография гуся• 17 ноября в 10:55
Ответ дляTeonaa
Що значить взагалі у їньому розумінні «сама залетіла»?!?!🤮 жінки що, стали гермафродитами? Що це взагалі за урода я такого бачила😬😳
а той урод її згвалтував і тримав прив’язаною до батареї, поки не народила? А як назвати ту, що лягла під такого урода, ще й народила від нього?
Флюорография гуся• 17 ноября в 10:59
Ответ дляСама вумна тутички
Ой ну не начинайте. Если бы можно было сразу распознать, какой человек окажется спустя годы - все выходили бы замуж раз и навсегда.
якби ще хотілося розпізнати зразу, якщо точніше. А то по принципу ’головне, щоб не упустити, а там я перевиховаю’. А коли не вдається ’перевиховати’, то включається пластинка ’не разглядела, маскировался, казьол’
Флюорография гуся• 17 ноября в 11:03
Ответ дляTeonaa
Ну бо категорично не хоче - не робив би дитину. Він же зробив. Ну якине крути.
він не робив, він просто грав бабу
Флюорография гуся• 17 ноября в 11:06
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, звісно, але в порівнянні з чоловіками відсоток нормальних жінок набагато більший. Жінки чесні, емпатичні, вміють терпіти, вміють пробачати.
хвали мене, моя губонько)))) чи може хитріші, підліші, меркантильніші і сучніші?
Герцогиня• 17 ноября в 11:49
Ответ дляTeonaa
Не предохранялась , вот и залетела. Ответственности нужно больше, а не перекладывать вопрос беременности на сожителя, который сегодня есть, а завтра нет.
Мужик-то не залетел!
Герцогиня• 17 ноября в 11:50
Ответ дляTeonaa
Я ж не на диктанті
Ну понятно, что говно сорта не имеет
Герцогиня• 17 ноября в 11:52
Ответ дляУкраїна наше все
Таких полно на самом деле
Ну зато благодаря не очень умным бабам хоть как-то демография не уходит в крутое пике
Ответ дляНаверняка
Люди! Если вы пишите на украинском - пишите на украинском! Не на’ смеси бульдога с ногорогом’!
Пишите на русском? Я уважаю всех людей..
Но! Пишите нормально,чтоб уши в ’ трубочку не сворачивались’ у тех,кто читает.Вы хотите понимания- уважайте читателей.
Спасибо за внимание. Текст:’ой фсе,отстать зануда - училка’ мне понятен.
Це ви кому? Що не так-то? Ми ж вже вияснили що спозарання - нормальний укр.прислівник
Герцогиня• 17 ноября в 11:57
Ответ дляTeonaa
Чи достатньо просто сказати «я не хочу дітей»?))) уви😂
Я так подозреваю, эта женщина вопросы на тему детей перед сексом мужчине не задавала
Ответ дляЭлька-Карамелька
ПишИте? Слушайте, это у меня уже кровь из глаз и уши сворачиваются.
По темі: Я у своєму житті практично не зустрічала добрих, відповідальних, емпатичних чоловіків....на жаль, або бидло, або аб´юзер, або і те, і інше одночасно. Кожен думає лише про свою вигоду.
Або ще скритний аб‘юзер чи скритне бидло
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы с телефона/,планшета строчите. Она с компа. нет значка с планшета или с телефона.
Людина пише , а не строче. Строчеие Ви, якусь ахінею. У мене планшета і компа нема в природі, а ноут є, але якщо Ви помчтили, я чула розмову - на зупинці. І тему писала - з тел. Зараз вдома, так само з тел. Як і завжди. А яка різниця? Яке значення це має? Може я вкид роблю??!?😂😂😬😂 щоб що? Мета? Ну цирк
Ответ дляФлюорография гуся
Ну в моєму уявленні - частина сімей створюється так: одруження, потім діти; а ще білтша частина - жмвуть разом, жінка вагітніє з часом, і одружуються.
І от є якась частина, де жили жили, а завагітніла, і він злився. Але думаю це все ж менша частка.
Герцогиня• 17 ноября в 12:06
Ответ дляTeonaa
Надто образно. Не зрозуміло
Остальные поняли, потому что вопросов подобных не задают
Я спал с одной женщиной года 3, если что всегда вынимал то на живот, то на попу, то на лицо, то в рот(ну суть не в этом), потом она уже заныла что ей 29 лет, и у неё тикают биологические часы и ей пора рожать, и что она ничего от меня не будет требовать, ну а теперь она считает меня моральным уродом который не помогает своему ребенку. Возможно я и моральный урод, но договор был другим.
Ответ дляTeonaa
Ну чоловіки можуть зникнуть і відморозитися. Але заявляти « сама залетіла» це не про безвідповідалтність і пофігізм. А про маргінальність якусь повну
ви підслухали розмову - ви не знаєте всіх обставин та тих людей
не пілслуховуйте- якщо не хочите чути хєрню - відійдіть аодалі або вибачтесь та просіть свої особисті питання не розповідати гучно - вам це не потрібно знати, в вас своє життя та свої проблеми
Ви пілслухали чужу для вас розмову чужих людей. Ви не знаєте ані тих людей ані обставин особистих їхнього життя.
Не підслуховуйте!!!
Якщо вам їх розмова заважає - не мовчіть, кажіть що вас їх життя не торкається і в вас власні проблеми і з ранку не хочете засирати мізки та нервову систему чужими проблемами
Не підслуховуйте!!!
Ответ дляAibot
Ну вона, кажучи це, натякала вме ж, що треба сім‘ю?
Дозвольте поцікавитися - Ви три роки з нею зустрічалися як пара, чи це була фрі лав, і кожний спав із іншими також?