Teonaa• 17 ноября 2025

Боже як же бісять чоловіки

Почула на вулиці от минуту тому. Каже жінка - треба гроші, матір хвора, вигнала співмешканця…А цей каже «я дитину не хотів, ти залетіла і лишила.
Проня_Прокоповна• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Та невідомо. Це перехожі , незнайомі люди. Це все що я почула бо я поїхала , автобус підійшов
Почули та й почули, я теж іноді щось чую, що на голову не лізе. Я не про це. Можна відрізнити нормальну людину від покидька ще етапі побачень, але жінкок іноді чомусь переклінює і вони закривають очі, коли по усіх ознаках треба тікати
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну это он только после рождения ребенка таким стал. Раньше был совсем другой человек, добытчик и защитник... или нет?
99% мужиков меняются после рождения ребёнка
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Козлы и Мудаки и не говорите все правда так их.
Чого «їх» . Пишіть «нас», Ви ж начебто як раз чоловік)
Гопница-Советчица• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
А якщо мужик спить із нею, і не надів презерватив, і не вийняв вчасно, і не спитав чи є спіраль чи прийом таблеток - то про що він думає то і для чого це робить?
Просто ця пара - не сторонні лбди із випадковим сексом. Це колишні. Ну тобто це могло бути нормою, що люди сплять у відкриту. Із планами і про весілля, і про дітей (ну, як варіант).
Еще раз, если я не хочу ребенка, я принимаю меры. Я НЕ хочу-Я принимаю меры. Мне без разницы что мужик думает/не думает/делает/чувствует/пара/любовники...нужное подчеркнуть
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
’Спозарання’...Карл.
Ааааа...
С такими, как вы, народ никогда не перейдёт на родной язык
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Ага, и тут он резко стал другим, ну не смешите. Ваша героиня и второго сожителя выгнала?
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
А она - про что?
Наверняка• 17 ноября 2025
Люди! Если вы пишите на украинском - пишите на украинском! Не на’ смеси бульдога с ногорогом’!
Пишите на русском? Я уважаю всех людей..
Но! Пишите нормально,чтоб уши в ’ трубочку не сворачивались’ у тех,кто читает.Вы хотите понимания- уважайте читателей.
Спасибо за внимание. Текст:’ой фсе,отстать зануда - училка’ мне понятен.
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляВинник
Слушайте, ну не надо спать без росписи, сейчас бы хоть может алименты были. И вообще надо сначала все вопросы по беременности выяснить. Он может и не скрывал, что детей не хочет. Зачем с таким спать?
Всі ж сплять до шлюбу.
Я наприклад наподила в 31. Від того самого чоловіка, якай у мене був з 25 років. Я спала в презервативі з ним, і сказала що це зміниться після весілля. А потім одружилися і не могли зробити дитину. І поки змогли, ми вже старі. Мені 34 йому 40. Знала б що так буде, то треба було б народити в 25 тоді
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Пишите слово пишете через Е тогда.
Единорог_помог• 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Вы в школе учились? Откуда’ваша грамотность упала’ на вас...
Дурдом.
Минуту тому
Минуту тому дала, минуту этому 😂😂😂😂😂
Ля-ля-ля• 17 ноября 2025
Минуту назад услышала и с компа строчит. Комп с собой на улице? Или в окошко уши торчали?
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Всі ж сплять до шлюбу.
Я тоже, но блин, ну если спишь с козлом, то пойми что , если залетишь, то он исчезнет.
И к тому, кто усыновил ее дитя, зачем усыновил, если твоя баба биологического отца не забыла?
Это не снимает ответственность с биологического, но раз у вас уже всерьёз, то воспитывай как своего.
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
ИИ:Синонімами до слова ’раскошелиться’ є «розщедритися», «не поскупитися», «витратити гроші». Також до них належать вирази «тряхнути мошною» та «розв´язати мошну».
Розщедритися: Вживається, коли хтось дає багато грошей або робить велику витрату.
Не поскупитися: Вказує на те, що хтось не пошкодував грошей для певної покупки чи вчинку.
Витратити гроші/потратити: Загальні синоніми, що означають витрату грошей, часто вказуючи на значну суму.
Тряхнути мошною: Розмовний вираз, який означає ’витратити гроші’ або ’розщедритися’.
И от меня лично:
- ’маєш чоловіка( хлопця)? То він і заплатить’
Ну бачете, а я без ШІ якось впоралася, нічим не гірше.
Спитайте у свого…ну, не у свого, звісно, а у ШІ - як цитують. Якщо передають на письмі ЧУЖУ мову. І давайте тільки без орфографії. Повірте, в цьому Ви мене не випередите. Я так пишу, бо хочу так. А не тому, що я чогось не знаю. І менше хизуйтеся штучним інтелектом. Ви маєте своїм корисиуватися в першу чергу.
Элька-Карамелька• 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
ПишИте? Слушайте, это у меня уже кровь из глаз и уши сворачиваются.
По темі: Я у своєму житті практично не зустрічала добрих, відповідальних, емпатичних чоловіків....на жаль, або бидло, або аб´юзер, або і те, і інше одночасно. Кожен думає лише про свою вигоду.
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Как вы видите, что с компа?
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну это вам не повезло, отец тоже такой был?
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Правильний правопис — зрання, і пишеться воно з двома літерами «н». Це прислівник, який означає ’вранці’ або ’з ранку’.
Покажіть мені цей правильний правопис. Прислівник «спозарання» в українській мові пропонується. Я подивилася. У тлумачному словнику. Не плутайтеся із тим ШІ. І не кумарте
Ля-ля-ля• 17 ноября 2025
Ответ дляВинник
Как вы видите, что с компа?
Вы с телефона/,планшета строчите. Она с компа. нет значка с планшета или с телефона.
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
А что не так тут? Он прав
Ну бо категорично не хоче - не робив би дитину. Він же зробив. Ну якине крути.
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Телефончик после слов -только что?
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
А что не так тут? Он прав
Чи достатньо просто сказати «я не хочу дітей»?))) уви😂
Элька-Карамелька• 17 ноября 2025
Ответ дляВинник
Батько був....ще гірший, ніж середньостатистичний. Давно покійний, тому не хочу згадувати. Дідусь був хороший, але він був кадровий військовий, тому вдома всі мали ходити по струні. Але у порівнянні з батьком він був хоча б відповідальний і любив мене
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляВинник
фото
Та є в тлумачному воно.
Чи що? Чи Ви кому?
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
А как еще?
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Правильно
Читала що в презервативі 2% шанс завагітніти
автор Teonaa • 17 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
Та вона не знає нічого про ту граматику. Просто хотіла повийо
Є таке слово, подивіться в словнику
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Женщины тоже не идеальны, все мы просто люди
Винник• 17 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Та є в тлумачному воно.
Чи що? Чи Ви кому?
То я промахнулась, хотела тому, кто говорил, что такого слова нет.
Элька-Карамелька• 17 ноября 2025
Ответ дляВинник
Так, звісно, але в порівнянні з чоловіками відсоток нормальних жінок набагато більший. Жінки чесні, емпатичні, вміють терпіти, вміють пробачати.