Лгин• 17 ноября в 20:22

Якщо ви людям неодноразово робили послугу,а самі попросили раз за довгий час

І вам відмовили
Причому буцім не напряму відмовили , а рекомендували звернутись до інших людей , буцім вони вирішують
Хоча там така ситуація була , що саме ці люди яких я просила могли це вирішити з тими людьми до кого відправили
Просто розумію, що це мороз
Я знаю , що ці люди ймовірніше за все по жалкують про це , тому що моя допомога їм потрібна часто
Або ж на стільки дурні , що і не зрозуміють нічого
Я закипаю від злості , але сама себе вмовила навіть не дзвонити і не писати нічого з цього приводу , хочу остинути
І я не хочу ні на кого сердитись , але воно само закипає , тому що це не чужі люди для мене і я думала ми близькі , сама відносилась до них так якби хотіла , щоб до мене відносились .
Не хочу всю ситуацію розписувати , в кого були подібні речі , якби себе надалі вели з цими людьми ? Відносини повністю рвати не хочу , хочу перекипіти , але й не хочу надалі бути рубахою для всіх безвідмовною . Чи краще якось прямо при зустрічі сказати , що нормальні взаємовідносини це взаємовиручка і взаємодопомога, а не лише гра в одну сторону ?
Удачная• 17 ноября в 20:23
Не делай добра
Тріль!• 17 ноября в 20:24
Добро это не ждать ничего в ответ, если вы делаете что-то в надежде отвнтной услуги, тогда такое разочарование будет повторяться.
Удачная• 17 ноября в 20:25
Старайтесь все делать самостоятельно
ХвилювАллочка• 17 ноября в 20:25
я б сказала. я людина пряма і деколи відчайдушна)
і це така фраза, яка не несе ніяких обвинувачень, то чому б і не сказати.
Козяка-маляка• 17 ноября в 20:27
Была в подобной ситуации. Помогала 2м молодым, научились и... подставили. Я сказала это им прямо в лицо . Сделала выводы- игнорю во всем.
Не хватайтесь за голову, а то придёте к ним лечится и расстроитесь
Удачная• 17 ноября в 20:26
За что вы делали добро, если его не получали?
Не їм після шостої• 17 ноября в 20:26
Зеркальте - это принято и делайте вид что ничего не понимаете))
СирОжино пирОжино• 17 ноября в 20:26
Если помогаете, помогайте просто так и не ждите взаимности. Или не помогайте.
Удачная• 17 ноября в 20:27
Ответ дляНе їм після шостої
А зеркала есть искажение
автор Лгин • 17 ноября в 20:29
Ответ дляУдачная
Бо мені не шкода було допомогти і я така людина
І я ну прям край рідко когось прошу про послугу
А тут така ситуація, що мені дійсно треба було і варіантів кого про це попросити - не багато
Так би в житті не просила
СирОжино пирОжино• 17 ноября в 20:31
Ответ дляЛгин
Так би в житті не просила
Поймите, вы такая, а люди другие.
Кукарикуууууу• 17 ноября в 20:32
Ответ дляЛгин
Так би в житті не просила
Так завжди. У мене теж було неодноразово, що я багато допомагала, а мені потім ще й по голові лопатою надавали.
Тому ніколи нікому не допомагайте. Безплатний сир тільки в мишаловці, хай ідуть і гроші платять.
Луноходик_Ик• 17 ноября в 20:33
Я перестала помогать этим людям. Мне не помогли в сложной ситуации, зачем мне на них тратить энергию. Зла на них не держу
Белая котичка• 17 ноября в 20:36
Я бы точно также отморозилась от них, когда они бы попросили помощи. Автор, не понимаю в чем для вас проблема сделать также? Относитесь к людям так, как они относятся к вам.
Пес Патрон• 17 ноября в 20:49
Просто ніколи б їм більше не допомагала. Без зайвих пояснень.
автор Лгин • 17 ноября в 20:51
Ответ дляБелая котичка
Раніше не було потреби , від мене ніхто не відморожувався, бо я нікого ні про що не просила
Гарантую неперелевки• 18 ноября в 09:31
Авторе, якщо ви людина емоційна, і у вас все кипить від такого свинства, скажіть їм прямо все, що ви про них думаєте. І це вже буде їхнє, а ви з себе скинете цей негатив.
Якщо це не ваш варіант, дочекайтесь, коли вони до вас звернуться за допомогою - і ввічливо і елегантно відправте їх до двадцятих знайомих, як зробили вони.
автор Лгин • 18 ноября в 16:06
Ответ дляГарантую неперелевки
В моменті я емоційна , але стараюсь на емоціях не діяти
В моменті я кипіла від цього свинства , але рада , що стрималась
Спілкування обривати не буду, але тепер і не буду викладатись з ними на всі 100
Не хочу витрачати свою енергію на тих кому я не потрібна
Гарантую неперелевки• 19 ноября в 19:22
Ответ дляЛгин
Абсолютно з вами згодна.