Атятя_тётя• 17 ноября 2025
Будь ласка порекомендуйте офтальмолога в Києві, хто вилікував демодекоз
Лікувала в окуліста, в дерматолога. Результату нуль, стає тільки гірше. Порекомендуйте лікаря в Києві, будь ласка. Руки опускаються, сил немає. Печуть очі так, що відкрити не можу.
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляtatyko
Бутрин Оксана. Клиника выходного дня.
У неї лікувала рік. Вона сама здалась, сказала не знаю що робити. Вам вилікувала чи просто чули про неї?
Барабан для дорослих• 17 ноября 2025
Вы уверены, что это именно демодекоз? Мне ставили демодекоз кожи лица и я его вылечила лазером. При чем, косметолог дерматолог сказала, что чушь все эти демодекозы - это нервы, сосуды, и ТД
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Аналіз показує. Саме повік. Очі печуть сильно, як піску насипали. Що я тільки не капала
Барабан для дорослих• 17 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Эти клещи есть у всех. И это не означает, что причина именно в них. Мне тоже по анализу рассказывали. А вышло совсем другое.
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Я вам очень сочувствую и думаю, что можно поискать другие причины, других докторов
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Я вже просто їх змінила, скільки грошей витратила. Так, вони у всіх, просто треба якось заспокоїти їх.
Барабан для дорослих• 17 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
У меня клиент одна была, она вылечила тот же диагноз серно-салициловой мазью и мазью пайяйор. Но я сложно себе представляю,как эти мази можно мазать на веки... Они же пекут (((
Но я с ужасной кожей ходила 3 года по врачам, готова была уже мазать что угодно
Не зацілована• 17 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
А таблетки вам ніякі не виписували? Я лікувала демодекоз на обличчі, витратила на це аж 2 роки( У доньки була короста,яка за прогнозами усіх лікарів мала б зникнути після обробки, але лікували півроку ту заразу
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
У меня обличчя чисте, лише очі. Візуально все в нормі,але пече неймовірно..навіть руками боляче торкатися, пропонували мазь для коней, але я боюсь цього.
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляНе зацілована
Ні, не пропонували, лише місцево. Метронідазол сильний препарат, у мене жовчного немає, не дуже б хотілося пити
Барабан для дорослих• 17 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Ну так да, у нее тоже на веках и шелушилась кожа там страшно
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
І мазь ця вилікувала?
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Какая гигиена глаз?Иск.слезы капали?
Я офтальмолог
Капала. І наволочки прала, прасувала і так 45 днів. Демолан використовувала, дегтярне мило, різні каплі. На зараз мажу демоскіном і все. Виписала дерматолог зі Саксаганського, спочатку допомагало, зараз знову все повернулось. Не фарбуюсь. На минулому аналізі було 3 шт, але статевозрілі. Підкажіть, будь ласка, що робити?
2 роки тому видалила жовчний.
Катастрофа• 17 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Это дерматологи лечат , в квд идите
Ответ дляАтятя_тётя
Мені дійсно вилікувала. Очі були дуже опухші і чесались. Я пройшла не одного лікаря і різні схеми лікування , купа ліків просто не діють. Вже років 8 пройшло. Іноді бувають загострення навесні, але знімаються краплями і таблетками. Мазь з ветаптеки теж була в лікуванні і уколи протиалергійні. Я взагалі за доказову медицину, але зараз такий стресовий час, що я вже вірю і в психологічні причини хвороб. Психосоматика. Подумайте ,що Ви не хочете і не можете вже бачити? Демодекс дійсно є у всіх, а тут просто організм так гостро реагує. Що змінилося в житті. Стрес, гормони, зміна харчування. Подумайте спершу самі і тоді далі вже, ендокринолог, гастроентеролог...
Атятя_тётя
• 17 ноября 2025
Ответ дляtatyko
А що гастроентеролог? Ось у мене жовчного немає, але ж я не поверну його.
А що саме вам допомогло? Що з призначеного лікарем?
Ответ дляАтятя_тётя
Мені допомогло насамперед уколи під око протиалергійні. Мазь з ветаптеки амітразин , таблетки цетрин і краплі дексаметазон. Там іще була ціла схема до того з милом дегтярним , коньяком, мазями блефаро... То нічого не дало. Тільки протиалергійні і з ветаптеки.
Атятя_тётя
• 18 ноября 2025
Ответ дляtatyko
А з ветаптеки ви мазали під віями? Скільки днів?
Куда ж без меня• 18 ноября 2025
Ответ дляtatyko
Платна консультація. Довго писати