Нетутешня• 17 ноября в 22:21

Нужен очень грамотный детский эндокринолог, Киев

Посоветуйте, пожалуйста, грамотного детского эндокринолога. Читала хорошие отзывы о Спринчук Н. А. Из института эндокринологии и Пахомовой В.Г. (когда-то пишут работали в киндер клиник, но сейчас ее нигде не нахожу)
ХвилювАллочка• 17 ноября в 22:29
В інституті ендокринології на площі Шевченка всі лікарі + - хороші . І всі однаково правильно лікують
автор Нетутешня • 17 ноября в 22:37
Ответ дляХвилювАллочка
Вибачте, але всі лікарі хорошими бути точно не можуть (кажу із власного досвіду). А коли питання по здоров’ю дитини, намагаєшся знайти найкращого.
ХвилювАллочка• 17 ноября в 22:38
Ответ дляНетутешня
Комусь той кращий , комусь інший . Це теж субʼєктивно .
Там всі лікарі навчаються по одному алгоритму . По правильному .
автор Нетутешня • 17 ноября в 22:46
Ответ дляХвилювАллочка
В якого саме лікаря ви лікували свою дитину там?
Поумничка• 17 ноября в 22:51
Ответ дляНетутешня
Спринчук чудова. Там же Малиновська теж неймовірна
автор Нетутешня • 17 ноября в 22:58
Ответ дляПоумничка
Дякую. Ви лікувались у Спринчук ?
Поумничка• 17 ноября в 23:01
Ответ дляНетутешня
Дякую. Ви лікувались у Спринчук ?
Ну, Спринчук - завідуюча. Нас направили в дитяче відділення,ми пішли до неї, вона дала нам рекомендації щодо подальшої тактики обстеження, ми доробили всі аналізи і потрібна була операція і госпіталізація. Тоді Спринчук нас прикріпила до Малиновської і вже вона нами займалася. Вони обидві профі і дуже приємні, людяні, не хамки
автор Нетутешня • 17 ноября в 23:06
Ответ дляПоумничка
Дуже дякую за відгук
Айболитная• 17 ноября в 23:52
Почитайте про Зелінську
автор Нетутешня • 18 ноября в 00:14
Ответ дляАйболитная
Почитайте про Зелінську
Дякую