Верочка 100%• 17 ноября в 22:40
алюмінієвий посуд
Хтось готує в алюмінії? Зараз багато кажуть про шкоду, але моя бабуся все життя готувала борщ в алюмінієвій каструлі, вся сім´я їла, і наче все ок було. Зараз маю два казанки товстостінні з алюмінію, такі старі ще, важкі. Але боюся в них готувати, бо поначиталася про шкоду
МинерАлочка• 17 ноября в 22:56
В бабусі скоріше за все дюралева а не чистий алюміній. Хоча і такі є.
В мене в діда все життя була одна улюблена ложка з алюмінію.Коли йому було 70+,то вона була на 1/4 з´їдена на той час.Але нічого страшного з ним не сталося .