Виннипуховна• 17 ноября 2025
Натрапила на відео про менінгіт
Тепер боюся віддавати дитину до садочка. Як розпізнати хворобу за першими симптомами? Може ну його той садочок?
Тантрический кекс• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
А якщо вже робили? От дівчата пишуть за ХІБ
Так подивіться у картці або спитайте свого лікаря.
Барвіночка• 17 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Від вітрянки і ротовірусу теж є вакцини. Ми якось підхопили,я не вставала з ліжка тиждень від того ротовірусу,а малий з вакциною тільки 2 рази вирвав і все на цьому.
Во-во, а вітрянка
Я так боялася, а з щеплення дуже легкій формі- я спочатку думала взагалі алергія, але знала, що в садочку ходить вітрянка і вирішила перевірити голову, то там знайшла пару прищиків, так і зрозуміла, що таки вітрянка
Сірничок• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Від менінгіту не роблять вакцини за графіком. По графіку щеплень всі вакцини зроблені
Зробіть без графіку.
Ластоноша• 17 ноября 2025
Послушаю. У знакомой ребенок 3 года умер от минингита ровно год назад
Сірничок• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Хіб тільки від якихось видів. Від інших менактра. І від найрозповсюдженіших бексеро. Якщо ви так боїтесь, чому не поцікавитись?
Барвіночка• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ну так відкрийте і почитайте, не вірьте тим дівчатам, які брехню пишуть. ХІБ - це гемофільна інфекція. Ніяких менінгококових серогрупів там нема. Щоб всі типи менінгококів перекрити колять зазвичай, Бексеро і Менактру. Є ще Німерикс, але чогось педіатра рекомендують Менактру.
Вредняжка• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Так можна ж без графіка робити додаткові
Олександра - Ост• 17 ноября 2025
Как это не делают? Делают прививку от менингококовой инфекции, в списке обязательно
Барвіночка• 17 ноября 2025
Ответ дляОлександра - Ост
Яку? Назва? Самі перевірьте щеплення своєї дитини. Зараз це легко зробити (я бачу все в Хелсі).
Олександра - Ост• 17 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Вакцина Инфанрикс ИПВ-Хиб | Добродій студія вакцинації на ...
ХИБ-вакцина — это конъюгированная вакцина для профилактики заболеваний, вызываемых бактерией Haemophilus influenzae тип b (Hib), таких как менингит, сепсис и пневмония
Барвіночка• 17 ноября 2025
Ответ дляОлександра - Ост
Капець. Читайте уважніше. Мій пост 36. Менінгокок- можлива побочка гемофільної. Роблять обов´язкову ХІБ - от гемофільної інфекції. На пальцях - побочка Коксакі теж може бути менінгіт. Але щеплення не роблять від Коксакі, бо не існує його.. .
Нема там серотипів менінгококу, нема.
Виннипуховна
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Нема там серотипів менінгококу, нема.
Знайшла картку. Робили інфанрікс гекса. Це воно?
Не люблю натовп• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Сделайте вакцину
Виннипуховна
• 17 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Я знайшла запис що робили інфанрікс гекса
Барвіночка• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ні.
Читайте мій пост 36 - там назви вакцин від менінгококу. А ще - йдіть до педіатра. Там більш предметніше буде розмова.
Педіатри не пропонують, як правило, додаткові щеплення (не дешево і за рахунок батьків). Але, якщо батьки запитають, то далі йде легко - педіатр розписує схему всіх бажаних щеплень. А далі, Ви вже приймаєте рішення.
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Запис про щеплення куплений?
Хрясь трусами об асфальт
Виннипуховна
• 17 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
Хрясь трусами об асфальт
Ні, не куплений. Успагойтесь
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
А я хворіла, а двоє невакцинованих дітей -ні
Манкоголік• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ні, не куплений. Успагойтесь
Так це Ви не мені пишіть
Виннипуховна
• 17 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
Так це Ви не мені пишіть
То ви мені про труси не пишіть
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2025
У моей знакомой дочь в 9 мес заболела менингитом, дочь одна, в садик ещё не ходила. Потеряла слух.
Симптомы - температура большая 3 суток, головная боль (ребенок сильно кричал, явно болела голова). В больнице диагностировали не сразу
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Ответ дляСмешнюча
Хиб в графике
Автор мабуть має на увазі менінгококкову інфекцію
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Ответ дляЖена аллигатора
В сенсі не роблять?
3 дози до 1 року роблять. В Хіб-інфекціях є і менінгіт.
Менінгіт може бути викликаний навіть вітрянкою
Злюсь до кипіння• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
В відео розказують, що навіть в соплях може бути та бактерія, щось я накрутила себе
Вы на улицу ребенка не будет совсем выпускать и сами выходить?
Менингит если что оечится( не всегда успешно) , моя дочка перенесла серозный менингит.
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я от думаю, якщо лікар зробила виписку для садочка з карти і сказала що все є, то цю теж робили? Я просто вже не пам´ятаю
Хіб є у графіку, але це не від того що ви боїтесь. Ота блискавична форма це менінгококцемія. Вакцина німенрікс чи мінактра ТА бексеро. Їх 2 треба колоти по 2р
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Ні.
Не знаю як столичні педіатри, у нас старенькі були 2, самі не в курсі були про це
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ні, це не воно.
Бексеро вартує десь 4 тис, і менактра півтори. 10 тис і ваші нерви в спокої))
Як ухурделю• 17 ноября 2025
Доречі у моеє дитини є всі вакцини, і тим не менш знайшла якусь бактерію і був сепсіс(((навіть не змогли сказати яку саме
Перловая Кашка• 18 ноября 2025
Подрузі подзвонили з садочка, що в сина велика температура. Вночі сину викликали швидку. Швидка вколола. Дитина собі спала до ранку. А ось до ранку покрилось все тіло пятнами( помер в реанімації від менінгококвоі інфекціі
ЯсноВидящая• 18 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Автор… а плесень черная, которая с землей через фрукты/овощи попасть может, видели как люди умирают без носа почти, что ж теперь.. гигиена, своевременное обращение к врачу и тп(