Повітруля• 18 ноября 2025
Місячні чи кровотеча
Настав другий день міс.
Маю підозру що вони якісь не такі. В 3 ночі я протекла, повна прокладка (мала); я змінила. В 7:15 знов повна. На ній дрібні згустки на поверхні. Нічну я не розглядала.
Виділення можна сказати по графіку, не позациклові. Але є нюанс. 14 жовтня я зробила вакуумний аборт. Тобто першим днем циклу 14 жовтня стало. Почалися 17.
Я читаю в гугл що кровотеча це рясні виділення понад 7 днів. Прийди я до лікаря зараз - він щось зрозуміє-то?
Повітруля
• 18 ноября 2025
Зараз я хожу, сижу (ввдомо де). В принципі посітила оду каплю що капнула. Але чого ж вночі така інтенсивність😳
Повітруля
• 18 ноября 2025
Чи може хто робив аборт - які потім перші місячні були?
Маю міому, але з 2015 року вона спокійна.
Повітруля
• 18 ноября 2025
Колір крові я зрозуміти не можу. Прокладка була темна. Но там просто крові було багато, тобто світленькою вона бути не могла
графиняВишенка• 18 ноября 2025
Автор, идите к врачу. Это похоже на кровотечение. Вам надо в больницу: осмотр, УЗИ, чистка, гормоны
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
А чого чистить там? Я ж була на узд через два тижні тоді
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Прокладка в час - это кровотечение, гинеколог так говорил
Ну у мене за 40 хв сіла встала пвшла ушла - там щось як «замазана», частинка прокл тонким слоєм. Десь 2х3 см ділянка із «залисинами»
Майже година минула
Тю. Брєд якийсь
Ті нічні - вижимаєш, і текло аж з них. Ну як скручувала, то капало на руки мені
Майже година минула
Тю. Брєд якийсь
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Гормони
Після аборту типу багато прогестерона? Ааа… ну доречі може там на іоні прогестерона багато ендрметрію могло з‘явитися?
Мию чакри щоденно• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Я не гінеколог,але ж втручання було в організм
Ви завжди можете проконсультуватися з лікарем
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
у меня были ненормальные месячные после гриппа в марте. пошла в роддом. врачица посмотерла на кресле - кровотечение. прописала таблетки.
не рискуйте, идите сама, не можете идти вызывайте сокрую. на маточное кровотечение всегда приезжают. можно лечь спать, как моя сосдека по палате, и не проснуться.
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
вы хотите истечь? идите прямо сейчас в приемный покой.
Клептоманка• 18 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
У меня была прокладка за 2 часа, 2 часа оно собиралось, а потом был один плюх, раз в 2 часа. В пятницу гемоглобин 120, в понедельник- 80. 40 единиц за 2 такого кровотечения.
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та хочу ж пересвідчитися
Наразі я протекла двічі за ніч. Но я не вдягла нову прокл перед сном, бо випадково заснула з дитиною. Друга набилася за 3+ год
Зараз за год у мене серединка прокладки кружечок такий. Я маю ж подивитися. Може я помиляюся в бік перебільшення
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Та хочу ж пересвідчитися
трудно сказать. из меня текло таким чисто красным тоненьким речейком. вроач сказала что не должно быть такого ручейка, должны быть именно выделения., а не свежая текущая кровь.
я бы на вашем месте пошла даже с ребенком на руках. аборт это не шутки. вас там осомтрят и успокоят.
Коржик• 18 ноября 2025
В мене після завмершої вагітності і аборту були дуже сильні місячні.
Але якщо маєте сумніви - сходіть до лікаря
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так а оглд у чому заключається? В коріслі і без узд?
Опишіть шо за стан був?
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я ще в садок не відвела, їмо
А потім я вільна
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Опишіть шо за стан був?
узи она мне сделала прямо в приемном покое.
еще именно варч смотрит как течет кровь.
они там понимают в миллилитрах. матку мацают и давят, это тоже там показывает в каком месте матки есть проблема.
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляКоржик
А Ви пересвідчилися що це саме місячні? Як лікар це вияснив, що рглядав і як
Коржик• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Так, у мене то були просто місячні. На вашому місці, якщо зараз не послабляться виділення, то я сходила б до лікаря
Обстановщица• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Та хочу ж пересвідчитися
Я так понимаю у вас маленькая прокладка ? Просто сейчас такие прокладки , что они именно на мазню. Если чуть больше выделения - не впитывают ничего, особенно если белые не плотно прилегает.
Акуна_Матата• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
У вас было вмешательство, поэтому нужно к врачу, разбираться. Это не кровотечение, но нужно смотреть вас и исключить , что что то осталось в матке после аборта
Кракадэ• 18 ноября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У меня течет и льет не ручеек, а как из крана с тех самых пор как начались месячные, лет в 11. Получается каждые месячные, как кровотечение. Но я же не знала об этом, я думала, что это просто обильные и жила так всю жизнь, родила троих детей. Сейчас понимаю, что это не норма, но причина так и не найдена, обошла всех врачей, оперировала миомы, ходила три года со спиралью(((
Ответ: так бывает, у вас такая матка, слабые сосуды
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Маленька і отвратна. Хоча це стара велика пачка, у мене три таких було. Салатові, може натурелла.
Я просто попередні місячні бачила аж в серпні! І зараз затрудняюся оцінку якусь дали.
А буває шо кров тече взагалі? Бо я знаю місячні - це така тягуча субстанція. Шо не капля капае, а спершу щось якби да, одним махом виходить, а далі «сопля» висить типу. Ну це я про те, шо можна поспостерігати. В своботному польоті так би мовити. В проаладці, ясно, не подивишся. Я реально як перший раз((
Я відвела дитину в садок, вернулася. Це година через 6 хв. Не забита прокладка. Посереднні тільки.
Повітруля
• 18 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Роблять узл через живіт?
Щепотка_совести• 18 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
Так сказала советчица ,вы здесь же спрашиваете
Чучало яблуні• 18 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
У мене так, генетично, у мами та сама історія.
Садова гойдалка• 18 ноября 2025
Гугл вам говорит нечто усреднённое. У меня бывало и по 9 дней, когда были сбои в цикле. И у вас ничего сверх нет, на ночь надо ночную прокладку, а то и 2. Но вы сами по себе смотрите. Если есть возможность позвонить гинекологу, то позвоните и спросите, идти вам или лучше подождать.
Следите также, чтобы не было жара или общего плохого состояния.
Садова гойдалка• 18 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Так какая прокладка в час? У автора 4 часа прокладка была.