Налогообложу• 18 ноября в 12:41
Українці у «Дії» подали вже 7 мільйонів заяв на отримання допомоги за програмою
Про це у Телеграмі повідомило ДП «Дія», передає Укрінформ.
«Дієві, маємо вже 7 мільйонів заяв про «зимову» 1 000 грн. Шалена цифра! Кожен третій користувач «Дії» скористався послугою в застосунку», - йдеться в повідомленні.
У «Дії» нагадали, що відсьогодні подати заявку на отримання допомоги можна і офлайн – у найближчому відділенні Укрпошти.
Читайте також: Кошти за «Зимовою підтримкою» мають надійти через 10 днів після заявки - Зеленський
Як повідомлялося, у 2025 році у межах бюджету Міністерства соціальної політики, сім´ї та єдності України на виплату 1 000 грн закладено 11 млрд грн.
Налогообложу
• 18 ноября в 14:10
Ответ дляУма Палата
Вы оформили?
Конечно! Жду 1000 от партии Порошенко и голоса
Налогообложу
• 18 ноября в 14:34
Ответ дляПринцепесочка
Ненавидять Зеленського, а грошики беруть без вагань 👌
Гроши не пахнуть
ДелайКак_Я• 18 ноября в 15:17
Ответ дляНалогообложу
Девочки! Подходим! Забираем свою 1000! В Дие два нажатия и 1000 ваша.
Я в Польше. Не дадут.
Мама Никитки-2• 18 ноября в 16:07
Ответ дляУма Палата
Вы оформили?
Мммм… ви вставили текст з методички без врахування смислу допису?
Налогообложу
• 18 ноября в 16:52