ТочноБудет• 18 ноября 2025
Варто чи ні
Ялинку ставити вдома якщо:
- живу ніхто не хоче;
- штучної немає-треба купляти, витрачати кошти, зберігати її немає де (не має ні підвалу, ні гаража); класти тільки на балкон, але я так не хочу, щоб він був завалений, захламлений чимось; тупо та здоровенна коробка буде лежати 11 місяців...
- молодша дитина 13 років - хоче, просить;
- дві старші дитини (15, 17 р.) - сказали, що їм це не треба, тому рішайте самі.
- нам з чоловіком теж якось не зрозуміло...чи є те бажання, чи не має його.....бо настрою на новий рік якось не відчувається...якась апатія наче.
Але....молодша хоче, але ж і наче доросла вже....і куди ту ялинку потім, і гроші витрачати, які можна десь витратити в інше...
Коротше каша в голові...
Напишіть, що у вас і як буде чи ні? Може послухаю і визначимось якось з цим.
Бо якщо купляти то треба вже, щоб потім не було поспіху і аби шо.
Ялинка не маленька, а 1,2 -1,5 метри. якщо шо. Бо маленьку і молодша не хоче(
- живу ніхто не хоче;
Коротше каша в голові...
Жена миллионера• 18 ноября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Може в дітей на дубовий заслужу
Головне, щоб не спалили
...Мой гроб ещё растет в лесу,
Он дерево, он нянчит гнезда...
Карамелька• 18 ноября 2025
Якщо для вас дорого витрачати кошти на штучну. Купіть дитині живу.
Це може останній рік коли їй ще буде хотітися ялинку. Далі вона буде старше і як вашим 15 і17 річним буде пофіг.
Дитина хоче свята. Для неї ялинка має ще свій символізм, створює свою сімейну атмосферу. Не відбирайте це у неї.
Зрозуміло, що батькам і старшим дітям цікавіше і пріоритетніше зовсім інше. Хай запамятає цю ялинку і що її бажання виконали.
1,2 - 1,5 м це не великі ялинки, вони компактно складаються в коробку. Можна недорогу живу. Є великий вибір на різний смак і гаманець. Не обовязково супер багато іграшок чи дорогих іграшок, по крайній мірі на Алі чи коробка нескляних (але яскравих) підійдуть.
Я вже доросла. Але ялинка то святе, купили в цьому році велику і я вже нарядила її). В країні війна, хай краще запамятовуються моменти радості і святкового настрою) поки цього так щиро хочеться
До цих пір памятаю, як батьки мені в дитинстві перед НР шукали ляльку Кен... вони тільки вийшли, а я її так хотіла...)
Забагаловка• 18 ноября 2025
у меня будет так - если сын не проявит инициативы - ее не будет
наверное, впервые в жизни
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Може в дітей на дубовий заслужу
Головне, щоб не спалили
Хм...чому проти кремації? Це ж гуманніше ніж щоб червяки їли...
Чучало яблуні• 18 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Їм теж треба щось їсти
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Ответ дляКарамелька
Ну живу і молодша не хоче, це начебто треба її вмовляти. А штучну, ну ось, якщо взяти на цей рік, і не маленьку, а потім вона не буде потрібна нікому...а місце займатиме. Але це думки мої в голос так сказати, ще нічого не вирішено.
Квартиру завжди прикрашаємо і ялинку завжди ставили, а в цьому році отакі думки
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
наверное, впервые в жизни
Скільки років сину?
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
В мене штучна ялинка. Мені без ялинки свята нема, сказала я багато років тому і купила невелику, десь 1.20, стоїть на тумбочці. Якби вибирала зараз брала б велику, до стелі. В шафі місце знайдеться. Але ж ялинка це й ще ящик прикрас. Якщо місця обмаль, то хоча б маленьку на стіл письмовий.
Прикраси всі є. Чоловік каже, що якщо брати штучну - то велику.
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Купите большую живую ёлку
Ну вони часто страшні, не рівні.
Ответ дляТочноБудет
Ну вони часто страшні, не рівні.
Но Вы можете и выбрать, не так ли?
У меня есть очень дорогая искусственная ёлка (как живая, раскрывается как зонтик итд), покупала в прошлом году, в итоге быстро убрали и отвезли в гараж, в этом году не планирую доставать ее - она плохо пахнет.
Поэтому лучше живая, большая, пахнущая хвоей ёлка, которую не нужно год хранить.
ТочноБудет
• 18 ноября 2025
Хочу зауважити, що живу ніхто не хоче. Всі минулі роки її ставили. Якось мабуть звикли чи що. Дитина хоче саме штучну.
Забагаловка• 18 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Скільки років сину?
сыну 21 и ему ее транспортировать домой
я хочу только живую и не маленькую
хочу как всегда
в прошлой
жизни
я хочу только живую и не маленькую
хочу как всегда
в прошлой
жизни