Залізний занавіс• 18 ноября в 15:30
Дівчатка дуже рекомендую!
Другий день не можу відірватися, і дуже подобається що не така важка, як наприклад, ловець повітряних зміїв
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:50
Ответ дляА ось і я
Коли з людиною стється щось жахливе, у неї нема можливості зганяти в минуле і щось змінити, щоб цього не було.
Но у нее есть выбор что делать с этим сейчас. А не просто принять
ЗаведУющая• 18 ноября в 15:53
Ответ дляСумка з негодою
Классику надо читать
А не марафон смотреть
Вы с марафоном со своим в каждой теме, я так понимаю?)
А ось і я• 18 ноября в 15:53
Ответ дляСумка з негодою
Які ще варіанти?
Концтабори закриті. Нацизм засуджено. Є вибір прийняти чи злитися, жаліти себе і плакати.
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:54
Ответ дляЗаведУющая
Какое глубокое наблюдение...
Думаете, я одна о нем в курсе?
В шоколаде• 18 ноября в 15:56
Ответ дляСумка з негодою
Какое глубокое наблюдение...
Думаете, я одна о нем в курсе?
Вы не одна, но вы везде с ним носитесь. Даже в теме о книге умудрились втулить.
Тріль!• 18 ноября в 15:58
Ответ дляЗаведУющая
А что за марафон? Бег типа?
Залізний занавіс
• 18 ноября в 15:58
Ответ дляЖонДуан
Ви самі перечитайте, що написали.
Подобається, що не така важка як ловець.
Так от, вони обидві дуже важкі.
Але ловець придумана історія, а це реальна. Від цього усвідомлення ще важча книга
Так от, вони обидві дуже важкі.
Мені субʼєктивно не така важка, як ловець.,
Це моя особиста думка, на яку я маю право. Ви маєте право не погоджуватися зі мною
Залізний занавіс
• 18 ноября в 16:00
Девочки, зачем тут путин марафон ?
Тема в разделе литература, нечего по теме сказать - велком в тему о политике
ЗаведУющая• 18 ноября в 16:01
Ответ дляСумка з негодою
Какое глубокое наблюдение...
Думаете, я одна о нем в курсе?
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 18 ноября в 16:04
Дякую, зберігла. Я люблю читати. Навіть в книжковому клубі зараз беру участь. Тільки останнім часом читаю детективи та триллери англійською
Цибулька зла• 18 ноября в 16:14
Пропаганда терпильства и зомбирование
Какой-то ’синий кит’ для взрослых, но в другой обёртке
Вот что я об этом думаю.
Звезда в шоке• 18 ноября в 16:19
мені здається, я читала. але якби автор написала, про що вона, то я б знала точно.
довелося гуглити. так, дійсно, я її читала. дуже хороша книга, мені сподобалася. жіноча доля в часи другої світової. автор вижила в концтаборі, завдяки тому, що була вдвох з сестрою. і післявоєнне її життя теж цікаве.
Дуболом• 18 ноября в 16:28
Ответ дляЗалізний занавіс
Де знайти цю книгу у паперовому виразі або вже хай і електронному?
Бор мені зараз після чоловічого обрізання - хоч би чим зайнятися і почитати ..
Я тут Живу• 18 ноября в 16:39
Це в якому епізоді вона не тяжка? Там де її батьків вели на страту в крематорій, чи там де її майже без ознак життя витягнули з гори трупів, чи може там де її лежачу і знесилену хотів зґвалтувати п´яний американський солдат?
Невгамовна сила• 18 ноября в 16:43
Ответ дляЦибулька зла
Пропаганда терпильства и зомбирование
Вот что я об этом думаю.
Канєшна
І отмєніть нмт, і ваабще школьі закрьіть. Ішь тьі, удумалі учіться і чітать.
Декому думати просто нічим, не напрягайся
Стефанія• 18 ноября в 16:56
Сильная, тяжелая книга, но понравилась. Под впечатлением была несколько дней. Для меня такие истории, пример того, что может пережить человек и не сломаться. Когда знаешь, что это реальная история- все свои жизненные перипетии кажутся пылью
Тантрический кекс• 18 ноября в 17:41
Ответ дляДуболом
все нормально прошло? помню вашу тему
Цибулька зла• 18 ноября в 18:43
Ответ дляНевгамовна сила
Канєшна
Та я бачу, що нічим, навіть не напряглося писати навчитися , клавіатуру перемикати, мову вививчити і розуміти прочитане. Бо це ж напружуватись треба, а не тільки напрягатися))
Тільки на хамство, суржик і маячню агресивного божевільного здібностей вистачило
Дуболом• 18 ноября в 21:54
Ответ дляТантрический кекс
все нормально прошло? помню вашу тему
Дякую за турботу. Я добре.