Не служанка• 18 ноября 2025
А вы скучаете за коллегами?
А вы скучаете за коллегами, которые уволились или если вы уволились сами? Или вам пофиг?
Бокс-орун• 18 ноября 2025
Да, скучаю по коллективу 2017-18 годов, уже все почти уволились и разъехались по миру
Чудовий каламбур• 18 ноября 2025
Ответ дляБокс-орун
НІТ
Телефон Рубика• 18 ноября 2025
Скучать ПО кому-то ..
да. иногда скучаю. некоторые люди были классные и воспоминания о них - в сердце
Дуб береза• 18 ноября 2025
Общаюсь только с одной сотрудницей спустя 10 лет и то, потому что мы оказались переселенками сначала в одном городе, потом застали вместе тяготы боевых действий и поддерживали друг друга.
дожену і ощасливлю• 18 ноября 2025
Сумую за однією людиною, але я не можу першою проявити інтерес, бо ця людина протилежної статі. Знаю від інших, що це взаємно
Попихтю та й годі• 18 ноября 2025
Вы прям по живому меня(
Скучаю за коллегами той атмосферой ..эх
Пушап Мі мі• 18 ноября 2025
Одна из бывших коллег теперь моя подруга уже много лет. На остальных пофиг.
палка-копалка• 18 ноября 2025
Нет, не скучаю, так как с кем была в норм. отношениях, то периодически общаемся... А кто прошел транзитом по жизни - ну значит так тому и быть.
Коленная ложечка• 18 ноября 2025
Спілкуюсь з колегами з усіх попередніх робіт) більш того - вони мої добрі подруги, як і дівчата, з якими працюю зараз. то зараз сумую, навіть коли робочий день пропускаю)
Штора с кисточкой• 18 ноября 2025
Я взагалі ні за ким не сумую.
Якось так щодня біготня робота, дитина, приготувати, попрати, повчити щось по роьоті і спати. Зранку воскресаєш, знов те саме.
Ні макіяжу, ні підбирання одягу, головне помитись, привести себе в порядок і знов бігти.
На вихідних буває згадую як було-йдеш на роботу, гарна, заходиш в кав’ярню і береш каву собі і колезі. Приходиш га роботу, всі гарні, ти розумієш зо вони говорять🫠і можеш підключитись до розмов.
Ееехх, інше життя якесь. Ніби його і не було.