Дідова баба• 19 ноября в 09:27

Заспокійливе без рецепта

Порадьте будь ласка заспокійливе без рецепту. Магній /седанол не допомогає вже.
Щось мене тривожність накриває. Апатія (
АД поки не хочу. Сподіваюсь самостійно позбутися цього стану.
Мавка• 19 ноября в 09:29
Як можна радити медичні препарати?
Бабулька• 19 ноября в 09:34
У меня знакомая пила барбовал. Особенно на ночь. Я купила на всякий случай, без рецепта. Лежит пока не пользовалась.

Очень многие рекомендуют Бифрен.

Ещё как-то аптекарша мне рекомендовала Пассивалем. Типа мягкое успокоительное. Я один день пила во время войны. Не знаю, подействовал или нет) Но тупняка не было.
Бабулька• 19 ноября в 09:35
Ответ дляМавка
Як можна радити медичні препарати?
Я вас удивлю, но врачи тоже иногда гуглят препараты.
Мавка• 19 ноября в 09:35
Ответ дляБабулька
Лікарі якщо й ’гуглять’, то мають знання, як їх застосовувати. Будь який фахівець у будь-який сфері ’гугліт’, бо неможливо знати все і тримати все в голові.
Украиночка• 19 ноября в 09:36
Купила по 40 грн одна бутылка, настойки валерьянки, пионии, глод или боярышник, и ещё одна не помню, смешала, развожу в полстакане воды, пью
Плету корзинки• 19 ноября в 09:36
мені лікар порекомендував корвалтаб, коли накриває тривога + на ніч
він краще діє, ніж адаптол (назначали у період втрати близької людини)
ще гарний антистрес нутрімед, але треба його пити регулярно, теж добре заспокоює і не гальмує
ЦібаФу• 19 ноября в 09:36
Schonen Активність та спокій
220В• 19 ноября в 09:39
це виписує невропатолог,а не Порадниця. Бо таке наприймаєте.....
Це гроші ,і не малі і малий відсоток,що допоможе.
Біфрен на мене не діє взагалі як заспокійливе,хоча скрізь його рекламують.. А от від головокружіння гарно допомагає. Виписував лікар. Тому не слухайте порад ,а шуруйте до лікаря.
Корвалтаб не п´ють у кого пульс нижче 70.
Адаптол це серйозні ліки ,які викликають звикання.
Для сну купила Нервонорм спрей.
Маруська Му• 19 ноября в 09:37
Якщо ви новачок, Антистрес, Анантаваті це трави, гірше точно не буде і заспокоюють непогано.
Так точно!• 19 ноября в 09:38
Ответ дляБабулька
Я врач. Свои препараты не гуглю
Мию чакри щоденно• 19 ноября в 09:41
Украина подсела на дурь.
ЛижТолько• 19 ноября в 09:42
Ввечері напишу. Забула назву, треба подивитись.
Анонім-ка• 19 ноября в 09:43
Я за Бифрен, он же Нообут (одно и тоже), хорошо помогает, если пить по инструкции. Привыкания не вызывает. П.с. мне выписавал его невропатолог.
Та прям багіня• 19 ноября в 09:53
Я тоже за Бифрен, но и магний бы не бросала он действует накопительно
Лівий Локіть• 19 ноября в 10:21
Алора в сиропе нравится
Milkis• 19 ноября в 10:22
Магній, біфрен, корвалоли, корвалтаби, барбовали і т .д. Це викинуті гроші, які тимчасово знімають/можливо знімають симптоми поки їх п*єш, а не лікують тривогу та її причину.
Не витрачайте час і гроші, а зверніться до психіатра. А також здайте аналізи щитовидки, гормони, феритин
автор Дідова баба • 19 ноября в 10:32
Ответ дляMilkis
Аналізи я знаю регулярно.
Але чим психіатр лікує тривогу? Хіба не ноотропами/АД?
Чи я щось пропустила?
Milkis• 19 ноября в 10:46
Ответ дляДідова баба
Аналізи я знаю регулярно.
Чи я щось пропустила?
Значить з аналізами це не повязано. Психіатр перевіряє ваш стан, як давно він, які ще є симптоми - харчування, сон, соціальні контакти, задоволення базових потреб...чи змінились вони за останній місяць (+/-). Як саме проявляється тривожність (всередині тремор, руки трусяться, тривожні навязливі думки, яких важко позбутись, поколювання по тілу, діарея і т.д.).
Ви просто розповідаєте фізичні та психологічні симптоми, що змінилось у вас. Що турбує. Має бути запит. Може додатково дати пройти тест на тривожність/депресію. До речі, ви можете самі їх пройти і попередньо знати.
Якщо тривожність/депресія легка - до психолога. Середня чи важка - АД.
В АД немає нічого страшного. Вони не викликають залежність.
Це історія з мого власного досвіду.
Ноотропи (до них теж відносяться біфрени, фенібут...) пила. До лампочки( Це не доказова терапія.
фрау Гітта• 19 ноября в 10:51
Ответ дляДідова баба
Аналізи я знаю регулярно.
Чи я щось пропустила?
Я тривожний стан лікувала транквілізаторами. Але призначав лікар, вони рецептурні
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 ноября в 12:00