На циголках• 19 ноября 2025
У кого зараз теж випадає волосся?
З вересня постійно багато випадає, помітила що біля коріння стали тонкіше
Не знаю вже що робити
На циголках
• 19 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
У мене також десь з вересня почало випадати, моя перукар порекомендувала каплі з айхербу. На смак противні, але стало краще
Що за каплі?
На циголках
• 19 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
Choline Silica Complex, California Gold Nutrition
Випадає, але менше
Дякую
Зайканалужайке• 19 ноября 2025
Робіть маски з цибулі + вітаміни групи В, мед, олія. Хоч і говорять що все з середини, але після масок реально волосся перестало випадати.
Печальки.нет• 19 ноября 2025
Шампунь Виши с аминексилом. Я теперь не жду, как только вижу несколько раз во время мытья усиление выпадения,сразу покупаю большую бутылку. После ковида он мне помог. И каждый раз помогает.
Шумелка Мышь• 19 ноября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Зато вонь такая от волос, это только если в огород выходить, в офис ни в коем случае
Дівчина Гілмор• 19 ноября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Дівчина до речі гарну пораду дала. Я так робила, тільки замість цибулі брала олію репяхову і додававала вітаміни А, Е в олії, вітавін В якийсь рожевий і волосся реально росло швидше і було гладеньке
кураГАЛЯ• 19 ноября 2025
нестача мікроелементів, заліза. В мене критично впав ферритин і посипалось теж, зараз почала прийом заліза і потрохи припиняється випадіння. Завжди це проблема з дефіцитами, чого конкретно вам не вистачає підкажуть лише аналізи.
Шумелка Мышь• 19 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Так не сравнивайте лук и олию. Запах лука так въедается в волосы, что неделями слышно. Помню, мама так над сестрой извратилась, у сестры длинные вьющиеся волосы, в школу с плачем ходила, воняло от нее
Дівчина Гілмор• 19 ноября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Так, праві 100%
ТихоЯ• 19 ноября 2025
Віші від випадіння купила, менше випадають, а то жах був, ніколи так не лізли.
Вчителька з мікрорайону• 19 ноября 2025
Ответ дляТихоЯ
А його можна з бальзамами інших фірм використовувати?
ТихоЯ• 19 ноября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Може хто інший відповість, я зазвичай його не купую, для мене дорого, а тут був запасний блок по акції, я і взяла. Після миття бризкаю незмивним кондіціонером двофазним.
Вчителька з мікрорайону• 19 ноября 2025
Ответ дляТихоЯ
Дякую!
младокошкина• 19 ноября 2025
Мені найкраще допомагає підвищення рівня феритину після аналізу (вже знаю за собою таку особливість) та наружно ампули з амінексилом. Вони бувають різних брендів. Більш за все мені подобаються від Л, Ореаль. Вони звісно недешеві, але випадіння припиняють дуже дієво. Відмінність ампул від шампуню з амінексилом в тому, що шампунь ви тримаєте на голові хвилини і змиваєте. А розчин з ампул тримається на шкірі голови від помивки до помивки. Тому дієвіше працює
куркулиха• 19 ноября 2025
Перевірте феритин. Випадвло страшенно, був низький феритин. Почала приймати препарати заліза, то вже через 10 днів було супер покращення.