Фиктивная• 19 ноября 2025

А Ваш чоловік - впевнена в собі людина?

Мій -ні. І чим далі, тим меньш впевнений.
Ясно, що є певна маска, яку він "одягає". Але сам по собі дуже невпевнений, не любить конкуренцію.
Як у вас?
Не рахую, а вважаю• 19 ноября 2025
А як він вижив в боях за веше сердце? Чи конкуренції не було? Можливо йому зараз зручно прийміряте таке МАНТО...ніби не витримую конкуренції...він, що воно? Виж самі такого обрали невпевненого...а як з усіма життевими преградами аін бореться...що носите носовичок йому носик терти?
Мотористка• 19 ноября 2025
Всі ми і впевнені і невпевнені одночасно.
І всі ми маємо право на різні періоди у своєму житті.
Будьте трошки добрішими до близької людини.
автор Фиктивная • 19 ноября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Саме так.
АнтиТроль• 19 ноября 2025
Как и все люди, в чем то да, в чем то нет
Неправдиша• 19 ноября 2025
Ні. І зі мною він став хоч трохі більш впевненим, ніж до. Гарний спеціаліст, глибокі знання, але не вміє себе вигідно презентувати, втирати потрібну інфу у вуха,маневрувати та підлаштовуватись.
Досі на мамин дзвінок біжить навіть з горшка.
Опля Картопля• 19 ноября 2025
Странная вы женушка — обсирать мужа на форуме
Все абсолютно в масках ходят и мужчины и женщины и все не уверенные в чем-то. И вы и я и ваш муж — все люди и ничего человеческое не чуждо никому
Швидка Настя• 19 ноября 2025
Так.впевнений. слабаків я не терплю. Не стоїть на таких
Галя-краля• 19 ноября 2025
Да, конечно уверенный, я бы другого не смогла бы полюбить
Вельми шановна• 19 ноября 2025
Меня в детстве учили что только дураки уверенны в себе, а умные типа вечно сомневающиеся
Только во взрослом возрасте дошло что врали.
автор Фиктивная • 19 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Цікаво те, що саме Ви вважаєте те, що я чоловіка називаю ’невпевненим в собі’ - обсиранням )
Санта Барбара• 19 ноября 2025
Ні, і я теж ні.
Дама-мадама• 19 ноября 2025
Очень уверенный и расслабленный по жизни.
автор Фиктивная • 19 ноября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
О, а Ви ще дописали після того, як я відповіла.
Та тоді якось так не було виражене. Поступово зрозуміла. Як-як бореться, в більшості своїй вичікує ) Рішення на мене перекладає тихенько.
Опля Картопля• 19 ноября 2025
Ответ дляФиктивная
Это комплимент что ли ?
На собеседовании на работу или просто при знакомстве — представляли бы мужа как неуверенного ? Это прикол какой-то ?
Клевотница• 19 ноября 2025
Так, і саме тому він - мій чоловік
СкумбріяП8• 19 ноября 2025
Мой уверен в себе касательно жизни. То-есть работы, решения проблем. Тут уверенность прет.
Неуверенность проявляется в том, что боится что не дотягивает до идеального мужчины чтобы быть со мной. Все время считает себя недостойным быть со мной.
Но для меня это скорее мило чем реальная проблема.
Нічний дожор• 19 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
А ви хто, принцеса Уельська?
СкумбріяП8• 19 ноября 2025
Ответ дляНічний дожор
А ви хто, принцеса Уельська?
Нужно быть только принцессой чтобы мужчина боялся тебя потерять и считал красивой?))
Нічний дожор• 19 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Як мінінум, судячи з того, що ви стелите в коментарі.
автор Фиктивная • 19 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Это комплимент что ли ?
На співбесіді або при знайомстві не я представляю або презентую людину. Людина сама це робить: так, як може.
Ну або не може.
Опля Картопля• 19 ноября 2025
Ответ дляФиктивная
Ну або не може.
Ну так вы и представляете своего мужчину здесь незнакомым людям — и сразу в максимально неприглядном свете

Кто вас умной назовет ?