Оце фіфа• Изменено 19 ноября 2025
Булімія. Прошу поради!
Порадьте, будь ласка, психіатра який спеціалізується з цього питання.
Неважливо, з якої частини Україні
Садоводница• 19 ноября 2025
Це вам в стаціонар в будь яку. Якщо Київ Павлова для дорослих,до дітей на Богатирську
На циголках• 19 ноября 2025
Співчуваю. Мені ніхто зі спеціалістів не допоміг, справилася я сама. Але від медикаментозного лікування я відмовилася
Малинка• 19 ноября 2025
Автор,держитесь. Обнимаю. Я прошла это. Помог другой стресс, но я никому такого способа не советую.
Каркуша Клара• 20 ноября 2025
Клиника Лакусты в Киеве работают с рпп и булимией, как онлайн так и оффлайн. Там очень хорошие врачи