Железобетон• 19 ноября в 18:08
А чи є люди, які шкодують про зроблену лазерну корекцію зору
Мелочунь• 19 ноября в 18:11
Знаю женщину, которая очень долгого восстанавливались после такой операции. Чуть не осталась слепой по ее словам. Хотя шла на нее абсолютно спокойно, потому что несколько ее родных делали коррекцию и были очень довольны. А у нее вот так.
Железобетон
• 19 ноября в 18:11
Ответ дляwladetta
Я робила 17 років тому. Не шкодувала жодного дня. Багато кому рекомендувала потім. Нікого теж не знаю, хто б шкодував
А який зір у вас був до того?
После шести ни-ни• 19 ноября в 18:12
Колись, багато років тому, не памʼятаю що за клініка, але там занесли пацієнтам стрептокок в очі- ті люди мабуть точно шкодують
Alpha Centauri• 19 ноября в 18:48
Зробила 2 роки тому. Пошкодувала. І тільки тому, що не зробила раніше
Вакцениро Вона• 19 ноября в 18:54
Зробила 15 років тому. Шкодую, що не зробила раніше. Треба було взяти кредит і зробити. Зараз вже почалися вікові зміни, вже не бачу зблизька.
Полонянка SexShop-а!• 19 ноября в 19:39
Моей двоюродной бабушке делали. Но она слепла и других вариантов не было. Хватило года на 1,5, потом все равно зрение быстро упало почти до нуля.