Железобетон• 19 ноября 2025
А чи є люди, які шкодують про зроблену лазерну корекцію зору
Мелочунь• 19 ноября 2025
Знаю женщину, которая очень долгого восстанавливались после такой операции. Чуть не осталась слепой по ее словам. Хотя шла на нее абсолютно спокойно, потому что несколько ее родных делали коррекцию и были очень довольны. А у нее вот так.
Железобетон
• 19 ноября 2025
Ответ дляwladetta
Я робила 17 років тому. Не шкодувала жодного дня. Багато кому рекомендувала потім. Нікого теж не знаю, хто б шкодував
А який зір у вас був до того?
После шести ни-ни• 19 ноября 2025
Колись, багато років тому, не памʼятаю що за клініка, але там занесли пацієнтам стрептокок в очі- ті люди мабуть точно шкодують
Alpha Centauri• 19 ноября 2025
Зробила 2 роки тому. Пошкодувала. І тільки тому, що не зробила раніше
Вакцениро Вона• 19 ноября 2025
Зробила 15 років тому. Шкодую, що не зробила раніше. Треба було взяти кредит і зробити. Зараз вже почалися вікові зміни, вже не бачу зблизька.
Полонянка SexShop-а!• 19 ноября 2025
Моей двоюродной бабушке делали. Но она слепла и других вариантов не было. Хватило года на 1,5, потом все равно зрение быстро упало почти до нуля.