sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Другое
anonim_9
Папина дочка• 20 ноября в 08:47

Нова пошта піднімає тарифи

Нова пошта піднімає тарифи з 1 грудня 2025 року

Компанія оголосила про подорожчання доставки, зокрема й через поштомат — додатково +10 грн до вартості.

🔘Доставка між відділеннями в межах міста
— до 2 кг: 60 грн (без змін)
— до 10 кг: 100 грн (+10 грн)
— до 30 кг: 160 грн (+20 грн)

🔘Доставка по Україні
— до 2 кг: 80 грн (без змін)
— до 10 кг: 120 грн (+10 грн)
— до 30 кг: 180 грн (+20 грн)
показать весь текст
crying_face 2 pouting_face 1
35 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_107
Самая СоветЧиваЯ• 20 ноября в 12:25
31
Ответ дляВесела моль
как они решат, так и будут компенсироваться их убытки. Когда откроете свою компанию, тоже будете самостоятельно решать какие принципы ценообразования использовать. А вы из серии - на зло кондуктору - пойду пешком)
Ну, компенсируйте дальше, раз тянете за них руку. Ваше право.
Я тоже имею право выбирать.
anonim_14
Любовь Калистратовна• 21 ноября в 00:21
32
Ответ дляПапина дочка
Макароны рентабельнее трусов, тут даже говорить не очем
Так якщо в сусідньому магазині вдвічі дешевше, то у макаронів укр почти така ж рентабельність як у трусів
noavatar
Дашенька из Киева• 26 ноября в 12:30
33
Ответ дляСумка з негодою
К тому что там отношение к персоналу скотское, широкий спектр услуг, пенсии, комуналка, торговля туалетной бумагой и тд и все одним оператором, плюс служб поддержки и приложение тоже говно никогда они ни в чем ни виновати. Пользуйтесь на здоровье, аж 10 грн економия
Більше ніж 10... А зараз ще більше буде
like 1
anonim_92
Кукусик• 26 ноября в 12:33
34
Ответ дляВесела моль
как они решат, так и будут компенсироваться их убытки. Когда откроете свою компанию, тоже будете самостоятельно решать какие принципы ценообразования использовать. А вы из серии - на зло кондуктору - пойду пешком)
Підняти ціни одразу на 50- 60% це мало схоже на стратегічний план.... А більше як на монополізацію ринку
like 1
anonim_26
Кров з молоком• 01 декабря в 20:24
35
Дівчатка, я в шоці з цих тарифів. Взагалі намагаюся відправляти Укрпоштою. Але терміново сину знадобилися ліки. Там де він зараз, аптеки нормальної немає. До виходу на позицію потрібно пролікуватися. Купила ліки, побігла в обідню перерву відправляти, бо терміново.Відправила НП. Заплатила за пересилку з обласного центру до селища цього ж обласного центру 118 грн. Зайшла в додаток НП нещодавно, виявляється!!! за посилку без коробки потрібно заплатити ще 100 грн! Я в шоці, чому не попередили, доставка вийшла дорожче ніж самі ліки
woman_facepalming 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff