Та не реву я• 20 ноября в 11:31
У Києві покупці отримували псевдочеки – мережу дитячих іграшок оштрафували
ДПС повідомила, що зафіксувала порушення в одній із популярних мереж магазинів дитячих іграшок, що працює в Києві та області. За результатами перевірки мережі нараховано штраф майже на 6 млн грн.
Перевірку провели за ризикорієнтованим підходом з урахуванням обмежень РНБО на фактичні перевірки. Бізнес був організований через ФОП на спрощеній системі оподаткування. Хоча всі точки мали зареєстровані програмні РРО, покупцям видавали документи, що імітували фіскальні чеки.
Серед інших порушень:
використання неоформлених працівників;
розрахунки без фіскальних чеків;
відсутність документів про облік товарних запасів.
За даними ДПС, у магазинах, де проводили хронометраж, середньоденний виторг після перевірки зріс до 200%.
Серед інших порушень:
використання неоформлених працівників;
розрахунки без фіскальних чеків;
Анонимба• 20 ноября в 12:22
Ответ дляБойцовская
Чтоб отбить штрафы сеть поднимет цены, уберет часть новогодних скидок и т.д. Наказали детей, чьи родители просто не потянут те игрушки. Цены уже в космосе во всех сетях.
ну да, в Украине ж только один магазин игрушек. Где ж теперь покупать бедным родителям игрушки для бедных детей, как не у оштрафованного ФОПа😱😱😱
Та не реву я
• 20 ноября в 12:22
Ответ дляАнонимба
Половину этих контор давно пора разогнать, а работников направить в более нужные стране отрасли.
Анонимба• 20 ноября в 12:23
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Та не реву я
• 20 ноября в 12:24
Ответ дляАнонимба
Удалено администрацией...
У вас есть мощное оружие-советчица. Воюйте.
Анонимба• 20 ноября в 12:37
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Лялькодзьоб• 20 ноября в 13:56
Ответ дляНесу добро людям
Я люблю малый бизнес больше чем большой....
Вот прям ненавижу Синсей и Атб. Тортилу им
Черепаху?🤣
Несу добро людям• 20 ноября в 13:58
Ответ дляЛялькодзьоб
Черепаху?🤣
О и р поменяйие местами.
Щутка просто
Бойцовская• 20 ноября в 15:55
Ответ дляАнонимба
Удалено администрацией...