Скромняшка• 20 ноября 2025
Чи вдягають вихователі додаткові штани коли ведуть на прогулянку?
Моїй доні 3, в садок вдягаю відносно тепло, так як там не холодно. Але коли ідуть гуляти - то прошу піддівати ще одні штани ( куртка шапка само собою звісно) . І вже двічі не вдягли((
Як у вас? Вдягають чи як ви робите тоді? Вдягати одразу в садок теплющі штани вона ж запариться до прогулянки. Чи купити суцільний комбінезон таки ( в нас окремо куртка і штани на затяжках, але ж знову можуть не вдягнути низ 🙄)
Скромняшка
• 20 ноября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Помічник іде з дитиною що хоче в туалет. Чи ви вважаєте що 3р дают ключ від групи і вона йде в зимовому сама?
В вересні відправили саму( коли не було верхнього одягу
Пэрисхилтонша• 20 ноября 2025
Я таким гемором воспет не мучала. Им 20 человек одеть. Ребёнку надевала штанишки, в которых он в группе и был, такие как джоггеры хб. Сверху на них надевался комбез
Скромняшка
• 20 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Ходила в колготах/легинсах в групе, сверху теплые штаны на прогулку. Еще одни штаны это третий слой что ли? Сейчас же не мороз. Да и в мороз 3 слоя дофига.
Ні вона в одних в групі
Теплі залишала щоб вдягали на прогулянку, але не вдягали(
dahashutka19• 20 ноября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Поясните...
- в группе чтобы не холодно (колготы, тапочки)
- на улицу утеплить все - теплая одежда, шапка и пр
(работала в саду, одевала детей десятками!)
У нас діти не роздягаються в групі ( Ну тобто не можна штани зняти, щоб бути в колготках. Бо сирена може бути в любий момент, діти біжать в підвал де температура нижче , ніж в групі .
dahashutka19• 20 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
Перший раз чую що діти не перевдягаються? Я 10 років в саду працювала, потім мій син в садочок ходив, зараз племінниця ходить.. і перевдягаються, і перевзуваються
Зараз війна ( Тривоги часто . Діти повинні одразу бігти в укриття, а не витрачати час на одягання. А в укритті холодно.
Ранковий базар• 20 ноября 2025
в 3 роки вже сама має вдягати. вихователі лище кажуть що треба одягатися
Губи до вух• 20 ноября 2025
Ответ дляdahashutka19
В такому випадку суцільний комбінезон на осінь, і ще один на зиму - класна річ.
dahashutka19• 20 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
Так згодна
Угги в горошек• 20 ноября 2025
Ответ дляСкромняшка
От і я думаю купити
Купили роздільний, бо зручніше в туалет умовно чи ще щось. Але бачу що в садок краще суцільний, бо змушені вдягнути все тоді
Он и для тревог самое то, но мой ребенок сейчас чуть старше. Натренировали и он надевает комбез за 13 сек.