Тріль підпільний• 20 ноября в 14:47

Відмовили в захисті в Хорватії. Що робити ?

Доброго дня. В 2023 році 3 місяці була в Румунії як біженка. Нас заселяли по готелям. Через три місяці повернулась в Україну. Зараз знаходжусь в Хорватії і мені відмовили в захисті бо побачили що я була в Румунії. Там я виплат не отримувала . Коли туди приїхали в готель приїжджали якісь люди і всіх нас оформлювали. Завтра мені назначено явитися в поліцію. Не знаю чого чекати. Депортація буде ? Як мені їм довести що я нічого в Румунії не отримувала ?
автор Тріль підпільний • 20 ноября в 15:02
Ответ дляСіточка
Закрийте свій захист в Румунії. Я для цього спеціально туди поверталась, але можна це було зробити і онлайн.
Підкажіть будь ласка як це зробити онлайн ?
Цигарний шланг• 20 ноября в 15:02
Ответ дляKittaa
Як видно ще багато людей не хочуть повертатись, не знаєте чому?
Удалено администрацией...
Патриоточка• 20 ноября в 15:04
Ответ дляТріль підпільний
Чем вам Румыния не подошла?
Kittaa• 20 ноября в 15:05
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Так людина ж написала, що жила в іншій країні всього три місяці, повернулась і через довгий час поїхала знову
Вам напевно по життю все противно
Цигарний шланг• 20 ноября в 15:06
Ответ дляKittaa
Вам напевно по життю все противно
Королева ганделику• 20 ноября в 15:06
Ответ дляKittaa
Вам напевно по життю все противно
если вернулась значит ей ничего не угрожало.
Каждая страна сама решает кому предоставлять, а кому нет.
Kittaa• 20 ноября в 15:07
Ответ дляЦигарний шланг
Ой а шо такоє, чи тільки вам можна шо попало писати іншим людям 😂
Сливочная пенка• 20 ноября в 15:07
Ответ дляKittaa
А якщо в неї є квартира і в Іспанії, то як тоді?
Если бы была бы, тогда таких вопросов автор бы не задавала.

Всегда можно вернуться только в страну своего гражданства. Во всех других странах - мы гости и нужно соблюдать законы и правила.
Kittaa• 20 ноября в 15:07
Ответ дляСливочная пенка

Я відповіла людині яка писала що треба тільки в Україну вертатись, бо там її дім
Сливочная пенка• 20 ноября в 15:07
Ответ дляКоролева ганделику
наличие собственного жилья позволяет находится в стране как турист, 6 месяцев в году, 3 через 3
Т.е. как обычный безвиз: 90/180
И никаких доп.льгот...
Вишневий цвіт• 20 ноября в 15:08
Ответ дляKittaa
Вам напевно по життю все противно
Нужно читать что подписываешь. Она подписала заявление на временную защиту. Кто ей доктор? Нас привезли, нас увезли, теперь надо в полицию.
Kittaa• 20 ноября в 15:09
Ответ дляВишневий цвіт
Не не то була відповідь на халяву, людина жила всього три місяці в іншій країні, ви ж читайте на що я відповіла
Королева ганделику• 20 ноября в 15:09
Ответ дляСливочная пенка
Т.е. как обычный безвиз: 90/180
И никаких доп.льгот...
естественно, как безвиз, наличие жилья в другой стране не дает абсолютно никаких привилегий
Мамзелькіна• 20 ноября в 15:09
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Нет, потому что света нет и отопления, потому что шахеды летают над головой, потому что у детей нет нормальной учебы и так можно продолжать и продолжать
Сливочная пенка• 20 ноября в 15:09
Ответ дляKittaa
Человек ошибся и скорее всего имел ввиду под понятием ’дом’ гражданство.
Kittaa• 20 ноября в 15:09
Ответ дляСливочная пенка
Та ні там просто язва зайшла
Королева ганделику• 20 ноября в 15:11
Ответ дляKittaa
да хоть один день, это не обязывает другую страну предоставлять какие либо условия гражданину другой страны
Сіточка• 20 ноября в 15:13
Ответ дляТріль підпільний
Запитайте краще це в телеграмі в групі «Українці в Бухаресті». Треба писати в міграційну службу. Так як це мені було не актуально, бо я приїздила особисто, то я електронну адресу не зберігала. Але я тоді спілкувалась з іншими людьми, які мали схожу проблему, і вони мені сказали, що робили саме так.
автор Тріль підпільний • 20 ноября в 15:14
Ответ дляСіточка
Дякую. Зараз буду шукати
Сіточка• 20 ноября в 15:16
Ответ дляТріль підпільний
Дякую. Зараз буду шукати
Ось єдине знайшла у себе таку ссилку…

https://igi.mai.gov.ro/contact/?fbclid=IwAR0MhInrX...

Просто я це робила ще два роки тому назад.
Губи до вух• 20 ноября в 15:16
Ответ дляКракадэ
Нічого страшного не станеться, ну, поїздили трохи, повернетеся в свою країну. Ви ж виплат не отримували - вам нічого втрачати
а могли коротко, ’ква-ква’. Чи то стукаєте пальцями, грієтесь?
Губи до вух• 20 ноября в 15:17
Ответ дляКоролева ганделику
Правильно сделали, что отказали. Вы находились в Румынии.
Понравилось ездить за лучшими пирожками из одной страны в другую.
Готовьтесь, что защиту вообще скоро отменят.
мда.... а лиш почались відключення...
Губи до вух• 20 ноября в 15:18
Ответ дляKittaa
Вам напевно по життю все противно
чим наповнене -те і лізе з нього
Bor bor• 20 ноября в 15:18
А в Румунії що, захист продовжується автоматично? Якщо вам його дали аж у 2023 році, він досі дійсний?
Ну бо це єдине логічне пояснення, чому вам відмовила Хорватія...
Король дивана• 20 ноября в 15:19
Ответ дляЦигарний шланг
Нехай в Украину едет. Тут всех примут.
Это уже на крайний случай
Мамзелькіна• 20 ноября в 15:19
Ответ дляBor bor
Конечно продолжается автоматически
Королева ганделику• 20 ноября в 15:20
Ответ дляГуби до вух
мда.... а лиш почались відключення...
и это проблема Хорватии или Украины?
У Хорватии есть свои граждане.
Вас волнуют чужие дети, голодные они, больные?
Вас волнуют свои дети.
Так и каждая страна защищает свои интересы.
автор Тріль підпільний • 20 ноября в 15:20
Ответ дляBor bor
Та начебто так. Автоматично. Зараз буду писати всюди куди можна. Бо завтра до поліції їхати і треба щось їм там казати ((
Ответ дляСіточка
Ось єдине знайшла у себе таку ссилку…

Дуже дякую
Губи до вух• 20 ноября в 15:20
Ответ дляКоролева ганделику
и это проблема Хорватии или Украины?
У Хорватии есть свои граждане.
Вас волнуют свои дети.
та я про втрату людської подоби подібними писунами ще лиш на старті відключень, до чого тут Хорватія?