Весняний Марафон• 20 ноября в 23:39
Ви б заморожували яйцеклітини?
Потребую, щоб вправили мозок.
Напевно накривають гормони і бажання вскочити в останній вагон.
Мені 39 років, дітей нема, АМГ - 0,16 і гінеколог порекомендувала консультацію в репродуктолога, щоб перевірити можливість заморозки яйцеклітин, бо через рік вже точно буде пізно.
Не питайте як вийшло так, що без дітей. Пишу і сама не вірю в реальність ситуації.
По перше, з особистим життям не складалося і був всього один бойфренд. Не перебирала і принца не чекала, навпаки жахливо закомплексована. Навіть природньої спроби завагітніти не було. Перешкоджали і проблеми із здоров´ям (астма і пожиттєво на гормональних інгаляторав, був дифузний токсичний зоб при якому вагітніти забороняли, потім видалення щитовидки, потім складна травма руки з кількома операціями і частковою втратою функції, гормональний збій, який досі не вдається нормалізувати, потім гепатит В і С, який організм сам переборов, але антитіла залишились в крові і теоретично можу заразити,тзояа активного вірусу в крові нема.
Подумки вже давно попрощалася з думкою про материнство, а зараз зрозуміла, що таки хоч дитину.
Підозрюю, що причина або в гормональних коливаннях (тіло перед клімаксом хоча використати останній шанс), або в результатах психотерапії (бажання мати дітей блокувалося наслідками травми).
Записалась до репродуктолога і сама не розумію чому туди йду.
Не факт, що замороження репродуктолог дозволить і не факт, що все вийде - здоров´я, вік, самотність і фактично відсутність фінансової стабільності і достатнього для народження дитини доходу. Не логічна і навіть божевільна ідея іти до репродуктолога.
Але емоції і бажання стати мамою переважають, плачу майже щодня.
Примарочка• 21 ноября в 00:24
ні. вік, здоровʼя, відсутність підтримки.
навіть якщо Ви через рік народите, це Вам вже 40.
дитину хоча б до 18 років на ноги поставити треба.
чи є у вас фінансова подушка на перший хоча б рік дитини?
чи вивезете Ви саму вагітність (а вона буває важка, часто потрібна і медична підтримка), чи є можливість не працювати в цей час в разі екстрених випадків? чи вивезете після народження дитини недоспані ночі? якщо ще й нема нікого поряд, то можна тронутись кукухою, бо навіть в туалет не зможете відійти в деякі моменти.
ризик вад і патологій у дитини при вагітності в такому віці. чи готові прийняти це і жити з цим?
ви спочатку почитайте теми реальні де мами описують своє життя з дітьми. діти різні, хтось спокійні, а хтось не дуже. це не ляльку взяти пограти.
а потім думайте чи взагалі воно варте в такому віці. може раптом статися так шо будете жалкувати про все це
а ще вагітність і пологи не додають здоровʼя, потім як все посипеться…
Примарочка• 21 ноября в 00:28
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну если вы так заморачиваетесь, то делайте заморозку. Походу реально хотите детей. Ничего такого нет ни в детях, ни в вашем желании их. У меня один и сказать что я кайфую от материнства? Нет и сто раз нет. Есть и есть, обеспечу ему будущее. Второго никогда и ни за что. Даже если родит суррогатная мать и будет 10 нянек. Больше никогда я на это не подпишусь.
100% розуміння, 0% засудження ❤️🫂
Элька-Карамелька• 21 ноября в 00:46
Ответ дляПримарочка
Ви кажете всі правильні речі, але давайте дивитись реально. Багато хто народжує і без фінансової подушки, десятків родичів, ідеального здоровʼя. Більш того - ситуація може дуже різко змінитися в один момент. Це вже доказано і не раз, подивіться на приклад 2022 року, коли тисячі жінок вимушені були покинути країну одні, з дітьми, і почати будувати життя в зовсім невідомих умовах. Авжеж, підготовка до вагітності, пологів і материнства має бути, але якби ми жили в ідеальному світі…
Примарочка• 21 ноября в 01:19
Ответ дляЭлька-Карамелька
а може все ж таки краще підходити до цього питання з тверезою головою?
так, світ не ідеальний, але мені здається в 40 років трошки більше досвіду має бути і розуміння ніж в 20. і якщо здоровий глузд каже шо треба мати фінансову подушку, і люди з досвідом підказують з чим може стикнутись мама маленької дитини, то варто зважити а не бездумно кидатися з головою в материнство.
там у автора купа болячок, а вагітність і пологи здоровʼя не додають.
давайте всі казати «да, звісно, народжуй», а вона не має стабільності фінансової вже зараз, і припустимо вагітність пройде спокійно, пологи, а потім бац і післяпологова депресія, бац і не налагодила гв. і буде думати за які гроші годувати дитину, одягати. не маючи нікого поряд, банально чоловіка, з підтримкою фінансовою і підтримкою в побуті, вона аби голову змогла помити спокійно і в туалет сходити.
а додати ще зараз відключення світла - взагалі жах з малою дитиною.
так, світ не ідеальний, але варто зважувати і оцінювати ризики і наслідки, аби потім не було бажання вийти у вікно через свої хотєлкі. я впевнена шо у автора бажання закрити свою нереалізованість хоча б материнством. типу «ну, з роботою/життям не склалось, проте я мати». але за материнством стоїть купа вкладених зусиль, здоровʼя, недоспаних ночей, пролитих сліз від безсилля і втоми, купа нервів в подальші роки і тп.
краще б зайнялась питанням здоровʼя, де його можна підправити, роботою і тп. діти це не милі рожеві пупси з картинки, з якими погралися, погуляли з візочком, пофоткались і поклали в ліжечко спати. мені здається автор цього не усвідомлює і намагається якісь проблеми перекрити, сподіваючись шо це надасть фарб і сенсу життю. але може зробити все набагато гірше і шкодувати
Найщасливіша• 21 ноября в 01:20
Я не могу быть объективна, потому что у меня дети есть. Но в то же время должна признать, что беременности и роды развалили мое тело, здоровье стало сильно хуже. Мне кажется, вашему телу такая нагрузка ни к чему, она просто добьет ваше здоровье.
Не рассматриваете ли усыновление для себя? Простите, если вопрос бестактный.
Та не реву я• 21 ноября в 02:34
Ответ дляВесняний Марафон
Нема від кого народжувати і при таких показниках нема часу чекати.
Замораживайте, если получится, будет шанс на ребенка. Может и сейчас как-то попробовать забеременеть с донорской спермой?
Но и для подстраховки заморозить можно.
Ромашка -3390• 21 ноября в 07:24
Если заморозить, то дальше только ЭКО а оно недешёвое . Крио заморозка дорого, и постоянно оплачивать за сохранение
Если не будет своих яйцеклеток через пару лет, можно взять донорскую, если не принципиально,что биологически ребенок не ваш
яйцеклетки хуже переносят заморозку, чем эмбрионы, если партнёра в будущем не предвидится, берите донорскую сперму и морозьте сразу эмбрионы. а вообще на вашем месте я б пошла сразу на эко по госпрограмме (вроде сейчас есть бесплатное) и старалась родить пока 39 лет. учтите, что эко не 100% гарантия ребенка, сама прошла это, вышло только с 3 попытки, 2 года ушло на всё это. ваши диагнозы не критичны, всё решаемо.
Відморожена• 21 ноября в 10:21
Я бы замораживала, но с учётом возраста то заморозила и яйцеклетки и эмбрионы от донорской спермы, в идеале с ПГД. Несколько лет есть в запасе вдруг встретите своего мужчину, но даже если и нет будут эмбрионы, яйцеклетки не всегда успешно переживают разморозку, плюс с учётом возраста не все будут хорошего качества.