Міряно-переміряно• 21 ноября в 11:52

Чому шафи-купе від shkaf.biz.ua краще за звичайні шафи

Вибір меблів для зберігання речей завжди викликає безліч питань у власників квартир і будинків. Сьогодні рішення для організації простору дозволяють максимально ефективно використовувати кожен сантиметр житлової площі. Особливо популярною останнім часом стала шафа купе 2-дверна, яка органічно вписується навіть у компактні приміщення та забезпечує зручний доступ до всіх полиць. Ця модель ідеально підходить для спалень, дитячих кімнат та віталень, де важливо зберегти простір для вільного пересування.

Традиційні меблі з розпашними дверцятами поступово втрачають свої позиції на ринку, поступаючись місцем більш функціональним та ергономічним варіантам. Якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення ціни та якості, варто замовити шафу-купе на shkaf.biz.ua, де представлений широкий асортимент моделей для різних інтер'їв. Професійні консультанти допоможуть підібрати конфігурацію, яка найкращим чином відповідатиме вашим потребам та особливостям планування житла.

Економія простору

Розсувні конструкції не потребують додаткового місця для відкривання стулок, на відміну від класичних варіантів. Це особливо актуально для малогабаритних квартир, де кожен квадратний метр на вагу золота. Встановлення такої системи зберігання дозволяє розмістити меблі навіть у вузьких коридорах або невеликих спальнях, не створюючи перешкод для вільного пересування.

Традиційна конструкція з розпашними дверима потребує мінімум 60-80 сантиметрів вільного простору перед фасадом. У випадку з розсувною системою цю площу можна використати для розміщення крісла, пуфа або інших предметів інтер'єру. Таким чином, ви отримуєте додаткову функціональну зону без шкоди для зручності користування системою зберігання.

Зручність використання

Сучасні моделі відрізняються продуманою внутрішньою організацією:

  • Регульовані полички - можна налаштувати висоту відповідно до габаритів речей;
  • Висувні ящики - зручне зберігання дрібних предметів та аксесуарів;
  • Штанги для одягу - можливість розмістити плечики на різних рівнях;
  • Системи кріплення - надійна фурнітура, розрахована на тривалу експлуатацію;
  • Зеркальні поверхні - візуальне розширення приміщення;
  • Спеціальні секції - для прасувальної дошки, пилососа чи іншої побутової техніки.

Механізми відкривання працюють безшумно та плавно, що особливо важливо для спалень. Якісна фурнітура витримує десятки тисяч циклів відкривання без втрати функціональності. Можливість індивідуального планування внутрішнього простору дозволяє створити ідеальну систему для зберігання як сезонного одягу, так і повсякденних речей.

Привабливість та різноманітність дизайнів

Широкий вибір матеріалів оздоблення дозволяє підібрати варіант під будь-який стиль інтер'єру. Від класичного дерева до сучасних глянцевих панелей - можливості обмежені лише вашою фантазією. Зеркальні фасади створюють ефект простору, що особливо цінується у невеликих кімнатах. Крім того, дзеркала на дверцятах виконують практичну функцію, замінюючи окреме трюмо.

Інтернет-магазин shkaf.biz.ua пропонує індивідуальне виготовлення з урахуванням особливостей вашого приміщення та побажань щодо дизайну. Ви можете обрати колір, текстуру, тип декоративних елементів та навіть замовити фотодрук на фасадах. Така гнучкість у налаштуванні зовнішнього вигляду робить кожну конструкцію унікальною та неповторною.

Практичність

Розсувні системи виготовляються з міцних матеріалів, які витримують інтенсивне навантаження протягом багатьох років. Відсутність петель, які часто виходять з ладу у традиційних моделях, значно подовжує термін експлуатації. Догляд за поверхнями максимально спрощений - достатньо періодично протирати фасади вологою серветкою.