Освічую темряву• 21 ноября в 12:37
Сколько денег надо иметь, чтобы выехать заграницу с ребенком сегодня?
С какими суммами выезжают женщины с детьми?
Украиночка• 21 ноября в 13:54
Ответ дляБорисфенка
Досі є перевізники, які вивозять безкоштовно. Але це для зовсім безпорадних біженців з лінії фронту.
Тем более
База_птеродактилей• 21 ноября в 14:03
Ответ дляБорисфенка
Якщо в Німеччині, то в таборах годують і дають кишенькові гроші, поки нема пособія. Просто їжа досить специфічна, всі щось докуповують в магазинах на свій смак, це від сили 200 євро в місяць.
В інших країнах Європи плюс-мінус такі ж розклади для новоприбулих.
Ясно, що чим більше грошей є з собою, тим краще. Але можна і без них, життєво необхідним забезпечують.
Но все равно нужны хоть какие-то свои деньги. Поэтому я и написала что хотя бы тысяча должна быть. Понятное дело, если человек выезжает из под обстрелов из прифронтовой зоны, без денег, то это одно. Выбора нет.
Но если человек спрашивает сколько нужно иметь, то конечно лучше хоть минимум иметь.
Борисфенка• 21 ноября в 14:05
Ответ дляБаза_птеродактилей
Якщо є - то краще 1-5-10 тисяч євро.
Якщо нема - то і 200-500 євро вистачить.
База_птеродактилей• 21 ноября в 14:06
Ответ дляБорисфенка
А Вы были в лагере? Как там?
Без стеба, просто интересно.
Я жила у родственников с начала войны, потом приехала через 3 месяца в Украину. Летом 2022.
Но о лагере немного наслышана, потому что тоже была такая мысль, потом я отказалась от этой идеи.
Без стеба, просто интересно.
Борисфенка• 21 ноября в 14:09
Ответ дляБаза_птеродактилей
А Вы были в лагере? Как там?
Без стеба, просто интересно.
Я була в таборі кілька годин, потім жили у брата. Звичайні п´ятиповерхові будинки, в квартирах по кілька родин або 6-8 одиночок, їдальня, медпункт.
Таборів у спортзалах вже нема, здебільшого гуртожитки чи готелі, бувають вагончики.
Печально в Тегелі в Берліні, всі не радять туди їхати. Чим менше місто - тим краще табір.
Аноним с кешбеком• 21 ноября в 14:09
Ответ дляБорисфенка
Хоча б на місяць. Якщо ви їдете в одну з країн Європи, то всюди надають тимчасовий захист і мінімальне житло на 1-3 місяці, десь платять гроші на життя, десь тільки мінімум на хліб. За місяць знаходять роботу у Польщі і Чехії. В Німеччині, Данії, Норвегії платять достатньо, мову вчать.
За Америку не скажу, там нині важко, стартові гроші на порядок вищі потрібні.
не везде предоставляют житло
Борисфенка• 21 ноября в 14:11
Ответ дляАноним с кешбеком
не везде предоставляют житло
В Європі - всюди. Просто треба знати точні адреси пунктів прийому біженців в кожній країні, навмання їхати не варто, на вокзалах вже нема волонтерів і ночівлі, хіба що в Перемишлі бачила, досі є.
Аноним с кешбеком• 21 ноября в 14:14
Ответ дляБорисфенка
вы как всегда строите из себя всезнайку, находясь в Германии.
В Нидерландах и Бельгии жилье не предоставляют, и без прописки вз тоже не предоставляют.
В Польше тоже жилье не предоставляют.
Борисфенка• 21 ноября в 14:15
Рубікус - це волонтерська організація, яка безкоштовно вивозить біженців з гарячих точок України.
Борисфенка• 21 ноября в 14:18
Ответ дляАноним с кешбеком
В Польше тоже жилье не предоставляют.
Є купа нюансів. Польща приймає на 3 місяці, є повно оголошень-запрошень для пенсіонерів і сам з дітьми.
В Нідерландах і Бельгії також є нюанси, які далеко не всі знають.
Але назагал всі країни Європи біженців приймають, поселяють, годують, щось виплачують мінімум 3 місяці.
Аноним с кешбеком• 21 ноября в 14:21
Ответ дляБорисфенка
на вас бесполезно реагировать и даже отвечать.
Спутала вас с Хмельничанкой.
Все никак вас в блок не отправлю, чтобы ваши глупые опусы не читать.
Можете не отвечать, ваши посты все равно не читаемы.
Спутала вас с Хмельничанкой.
Борисфенка• 21 ноября в 14:22
Ответ дляАноним с кешбеком
Спутала вас с Хмельничанкой.
Зробіть мені гірше. Вам не треба те, що я пишу.
Не гавкаю- но охраняю• 21 ноября в 15:33
Ответ дляSvitlo_
З любими. Можна і взагалі без грошей. Знайти хто вивезе. Головне бажання
Бажання є,грошей немає на паспорти та квітки,більшість тут на порадниці кажуть їхати до Європи,але як і з чого почати грошей немає,нерухомості теж,друзів та рідних теж.Доход щомісяця біля 10тис грн на двох з особливим хлопчиком 11 років.Відкласти не можу.
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
По протестантським чи католицьким храмам походіть. То допоможуть з виїздом.