Бабулька• 21 ноября в 13:45
Будут ли скидки на телефоны?
Нужно купить телефон Ксяоми, может кто подскажет ждать ли до НГ или после скидок? С моделью не определились, ещё смотрю. Но интересно есть ли смысл подождать месяц или можно брать сейчас?
После 18• 21 ноября в 13:49
Якщо ви давно моніторите і знаєте ціни, то потім і нам скажіть, чи були реальні знижки в ці розпродажні періоди
Бабулька
• 21 ноября в 13:58
Ответ дляМурзилка
Сама чекаю. Теж на нр хочу собі придбати новий
Який плануєте? Дивлюсь в телефоні є 5G, але камера слабкіша або батарея
Мурзилка• 21 ноября в 14:14
Ответ дляБабулька
У мене айфон був, я такий і хочу. Не останній і не за всі гроші світу. 13 мені було б оптимально. Користувалася довго 12, все ок, поки не розбився. Тому по ціні і якості хочу 13 придбати