Моська-слон• 17 ноября в 08:40

Дівчата хто відповість по своєму досвіду? Чи бувають знижки на ялинки

До чорної пʼятниці ?
Хочу ялинку,варто чекати знижки чи ні?
Ялинка туди я хочу дорога,вирішила зачекати.
Але вже чекаю місяць )))
Хитрушка-чекушка• 17 ноября в 08:41
Ні. Бо це сезонний товар.
Хитрушка-чекушка• 17 ноября в 08:42
Знижки можуть бути в січні-лютому
Сегодня сержусь• 17 ноября в 08:42
После нг бывают
автор Моська-слон • 17 ноября в 08:42
Дякую)
Тоді оформляю ))
Топтунша• 17 ноября в 08:44
Після Нового року.
Була на одному виробнициві то там був уцічений товар. Але в інтернеті вони такі не продають
Да Щас же• 17 ноября в 08:47
В августе сентябре надо было покупать
В в прошлом году так купила были скидки на 1000 дешевле взяла, потом отслеживала они подняли цены и игрушки новогодние точно так в инете заказала
Сон і дрімота• 17 ноября в 08:52
Летом брала, значительно дешевле. А в сезон какой им резон дешево продавать?
автор Моська-слон • 17 ноября в 08:52
Ответ дляДа Щас же
В августе сентябре надо было покупать
Смотрела в сентябре, дешевле не было)
Да Щас же• 17 ноября в 08:52
Ответ дляМоська-слон
Смотрела в сентябре, дешевле не было)
Я в инсте покупала
Milkis• 17 ноября в 09:03
Ми недавно купили в Інсті. 2,1 м за 5800 грн. Безкоштовна доставка (16 кг). Дуже пишна, я вже вчора вбрала, не витримала)))
Таракашечка• 17 ноября в 09:05
Не думаю что будут дешевле, т.к. черная пятница выпадает на самый пик продаж елок. 80% людей покупают елки за 3-4 недели до НГ…
автор Моська-слон • 17 ноября в 09:18
Ответ дляMilkis
Яка модель ?
автор Моська-слон • 17 ноября в 09:19
Ответ дляMilkis
Можете похвалитись фото якщо не соромитесь
Milkis• 17 ноября в 09:30
Ответ дляМоська-слон
Яка модель ?
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 17 ноября в 10:24
За моїми спостереженнями навіть після нового року не буває знижок на штучні ялинки. Купувала дорогу)
Milkis• 17 ноября в 11:30
Поки що без гірлянди) щодо дощику не знаю, не хочу перебивати іграшки.
Ще мають приїхати гілочки калини, тому іграшки не всі. + до НР ще є час знову роззоритись в Епіцентрі)))
автор Моська-слон • 17 ноября в 11:30
Ответ дляMilkis
Вау
🤩
Дякую
Дійсно пишна
Milkis• 17 ноября в 11:34
Ответ дляМоська-слон
Вау
🤩
Дякую
Дійсно пишна
Я вчора втомилась її розкладати і вирівнювати гілки, в шкіряних рукавицях це робила, бо пальці боліли... дуже багато гілочок.
Вона в діаметрі 130 см, досить об*ємна)