Меня не звали• Изменено 21 ноября 2025
Який непотріб вам дарували?
Мені колись кавалер під 40 рочків подарував на ДН крем для рук, гаманець б.у. і якийсь мрачненький маленький шарфик як песику на шию пов´язати...А тітка принесла зелені блискучі шкарпетки з люрексом і теж шарфик жахливенький нейлоновий. на 40 р
що вам дарували такого ?)))
Блондинка в Шоколаде• 21 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
та ну чого ви?) побачила людина шо у вас нема шарфів, то подарувала
))) дійсно. Молодій дівчині, яка завжди в спортивних бафах, їй точно не вистачає розписного шарфу)))
А поговорить?• 21 ноября 2025
У меня ничего не пропадет, всё что мне не подошло продано и отдано. Правда бу никто не дарил. Это нонсенс
Любительница• 21 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
хотите вам подарю?
У меня уже есть один, конкурентов он не потерпит
Цикавенная• 21 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
не отказывайтесь, прекрасный подарок
Реанимация• 21 ноября 2025
самые первые помню, бесполезные, мой первый муж фанател от давидофф кул ватер
не помню, куда потом их дела
еще он тоже хотел шубу подарить, но от шубы я все же отпетляла
не помню, куда потом их дела
Всюди влазю• 21 ноября 2025
Із т ого, що пригадалось. Крем-маска для ніг, при чому почата, та ще й зіпсована - відкрила, глянула і одразу в смітник.
Заколка для волосся, а на ній величезна шляпа
- дешева вульгарщина і пошлость із магазинів типу все по 8 грн, але так її дарували неначе тіару))) Взагалі ніякі заколки не ношу, а таке пхати комусь мені було б навіть стидно. Дітям у дворі для ляльок віддала в тей же день.
Це приятельки таке дарували, але не на ДН.
Сертифікат в магазин, в якому мені нічого не треба. Передарувала подруга, бо вона скупа, не звикла тратитись. Дарує завжди все те, що може надурняк взяти - рекламна продукція їх компанії, те, що її хтось подарував, але при цьому не соромиться загадувати іншим щоб ’денежку’ їй дарували або замовляє іншим людям недешеві подарунки.
Тракторні війська• 23 ноября 2025
Ответ дляВероятненько
В основному сестра. Духі з єви за 20 грн. При чому сама купує собі нішеві, чому вона вирішила що вони мені треба🤷🏼♀️
Духі за 20 грн? Таких цін немає
Меня не звали
• 23 ноября 2025
Ответ дляТракторні війська
Духі за 20 грн? Таких цін немає
Зараз нема. А в 2022 р були. В Єві флакони олівці по 10 мл. 30 грн коштували