Лівий Локіть• 21 ноября в 19:45
Чоловік на гормонозамісній терапії
У кого чоловік колить тестостерон?Мій сдав,виявився дуже низький показник-8,при мінімальній нормі 15.Йому 52 роки.Відчував слабкість,апатію,відсутність енергії,мотивації.Зараз все покращилось.Але став трохи дурнуватий,імпульсивний,повірив в себе,вважає себе красавчиком,став задивлятись на всіх підряд жінок,типу як вони на нього реагують🤦♀️🤦♀️🤦♀️.Поділіться лише ті,у кого чоловік на такій терапії.Я якось не знаю шо викине,він типу такий молодий-озорний,але тупий наче.Недавно комплімент дівчині сказав,мачо)))Мені неприємно все це,а кинути вже не вмовлю
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:49
Всі кому смішно..це не смішно.Одяг міряє не по віку,в зеркалі позує,бачила фоткав себе.Сказав мені шо зараз собі подобається і що жінки звертають на нього увагу.А мені наче павлін,якому вже 100 років
Пишу з калідору• 21 ноября в 19:51
Ответ дляЛівий Локіть
так гормоны то отмазка, вот не верю что раньше не был лядуном
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:52
Ответ дляКукарачка
Дело не в тестостероне, видимо по жизни дурачок...
Ну за 22 роки я б замітила,шо кукушка не в порядку.Зміни замітила з початком терапії.Ще звернула увагу,що яєчка стали геть малі,а хозяйство працює,то він носиться з ним
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:53
Ответ дляВсміхайлик
Какая причина низкого тестестерона?
Була зайва вага.вага була 120 кг при зрості 173см
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:53
Ответ дляПишу з калідору
То він і не відмазується,то я акцентую увагу на змінах поведінки
Всміхайлик• 21 ноября в 19:54
Ответ дляЛівий Локіть
Муж сдавал анализ ПСА( сок простаты)?
Пишу з калідору• 21 ноября в 19:54
Ответ дляЛівий Локіть
прям из примерного семьянина в гуляку?
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:55
Ответ дляВсміхайлик
Муж сдавал анализ ПСА( сок простаты)?
Так,був в межах норми
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:55
Ответ дляПишу з калідору
прям из примерного семьянина в гуляку?
Та не гуляка прям,але є якісь пориви і критично себе не оцінює,наче забув скільки років йому
Кредитная• 21 ноября в 19:57
Это у него на терапии кризис шарахнул? Из серии косуха, байк, во все тяжкие)?
Лівий Локіть
• 21 ноября в 19:58
Ответ дляКредитная
Ага,бачу шо рухаємось в тий бій..Міг тестостерон шарики за роліки закрутити?
Кредитная• 21 ноября в 20:01
Ответ дляЛівий Локіть
Ну, в теории да.. Но не настолько, наверное.. Хотя.. если передоз.. Может у него прилив сил и либидо повысилось, а поведение как следствие?
А кто вообще ему назначил гормоны?
Лівий Локіть
• 21 ноября в 20:03
Ответ дляКредитная
А кто вообще ему назначил гормоны?
Так, сили,енергія,лібідо,все в позитивних змінах..але мозок відстає наче))не бачу логіки,критичного мислення,зваженності.Я ж знаю його багато років.Трохи навіть якась озабоченність є тепер.
Призначив сам собі🤦♀️сказав не може більше жити в такій апатії та без мотивації.
Лівий Локіть
• 21 ноября в 20:06
Він намагався худнути і пішов в зал,але тестостерон так і був 8
Кредитная• 21 ноября в 20:08
Ответ дляЛівий Локіть
Оооо, ну то у меня для вас плохие новости..
Во-первых, кризис пришел до уколов и анализов.. Уколы только это еще больше проявили.
Во-вторых, непонятно можно ли ему вообще и в какой дозе и какие препараты и есть побочные как и у всего..
В-третьих, гормоны сильно влияют на людей... Вот и на мужа вашего. Они пробудили то, что в нем спало..
Тут еще такой момент, может быть передоз по ним и по аналогии с послеродовой как крышу рвет у женщин, а тут в обратную сторону, плюс возраст. Короче, не знаю что вам посоветовать.. Похоже только наблюдать.. От уколов он похоже не откажется, а вот чем это все закончится, хз..
Пишу з калідору• 21 ноября в 20:17
Ответ дляКредитная
закончится тем, что начнет в открытую трахать все что шевелится
Повелитель бітка• 21 ноября в 20:52
Ответ дляЛівий Локіть
шукає, кому воно потрібно, крім вас
є тільки один рецепт: повірте в себе, доглядайте за собою, будьте легкою...
Бавовнятко• 21 ноября в 20:57
Ответ дляВсміхайлик
Муж сдавал анализ ПСА( сок простаты)?
Psa з крові роблять
Сок простати
Лівий Локіть
• 21 ноября в 21:20
Ответ дляКредитная
Я справді не знаю,що робити...Колить лише тестостерон,більше нічого не приймає.Я начиталась за нього,переживала за густоту крові.То правда пішов перевірив.Дякую,що Ви не сприйняли як хохму,іншим просто смішно.Він дорога людина,я хвилююсь.Бо емоційне піднесення,то добре,але ускладнення теж можуть бути.Про психічні зміни взагалі мовчу
Лівий Локіть
• 21 ноября в 21:21
Ответ дляПишу з калідору
Поки ще адекватний,але цікавість до сексу зросла,я відчуваю,що може занести,ну наче глупий став
Лівий Локіть
• 21 ноября в 21:22
Ответ дляБавовнятко
Psa з крові роблять
Сок простати
Psa він здавав кров з вени
Лівий Локіть
• 21 ноября в 21:26
Ответ дляПовелитель бітка
шукає, кому воно потрібно, крім вас
Чесно,я не хвилююсь за себе чи зради,я молодша набагато,слідкую за собою,його ставлення до мене відмінне.Я хвилююсь за ускладнення та за те що тупішає,наробить дурні якоїсь.Бігати няньчити довго не зможу,але і одразу відвернутись не можу
Лівий Локіть
• 21 ноября в 21:28
Ответ дляБавовнятко
Psa з крові роблять
Сок простати
Доречі секрет простати теж здають,з самої залози
Кредитная• 21 ноября в 21:31
Ответ дляЛівий Локіть
Тут и врачи бывают не в теме, назначают абы шо и потом не особо вникают.. А тут сам себе назначил.. Непонятно вообще надо ли оно ему.. И нормальное ли для него это его ’улучшение’. Потому как по описанию у него переизбыток, а не норма. Плюс какой именно тестостерон он сдавал? Свободный, общий? Что с остальными анализами? В чем причина низкого? В ожирении? Как долго он в таком весе?
Как бы уколы не панацея, он же будет их вечно колоть, он вообще как себе это представляет в дальнейшем?
Кредитная• 21 ноября в 21:36
Ответ дляЛівий Локіть
Как раз повышенный тестостерон на нее и влияет негативно. Тут может быть одно лечишь - другое калечишь.