АБВГДэшница• 21 ноября 2025
Ваше уявлення :)
Як ви уявляєте модель, яка рекламує це взуття, судячи з фотки? Вік, вага, як виглядає і т.п. Просто ваші думки. Попрошу не гуглити!
АБВГДэшница
• 21 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А чого ви всіх з теми женете? Хочете сама з собою попереписуватись?
нє вопрос. Ізвоащвйтесь мадам
Так дякую! Допобачення (неприведи Боже), сер!
АБВГДэшница
• 21 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Хочу эти сапоги.
Та нормальні боти. Але сфотографували їх так, що малоймовірно хтось купить
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Що не куплять????
Сапоги.
Фото ж продавать должно
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
может молодежь 20-25 и купит
У них общий стиль - девка сельская, неухоженная, лицо без косметике как блин непропеченый
АБВГДэшница
• 21 ноября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
может молодежь 20-25 и купит
Вам 60?
Полюю на дрони• 21 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Хочу эти сапоги.
Мне тоже понравились, но обувь Next как по мне неочень
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Вам 60?
Нет, гораздо меньше. Просто нравяться красивые и изящные люди.
Не нравиться современный стиль под 70тые
Полюю на дрони• 21 ноября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
может молодежь 20-25 и купит
А сколько вам лет ?
Одні думки• 21 ноября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Так ось і я пишу, що знято жахливо. Симпатична дівчина модель, гарні ноги. Але сфотографували так, що виглядає як доярка з села, судячи з коментарів.
Там ще та спідниця-міді додає вогню, її крій і фактура тканини, це ж додуматись треба було. Стиліст взагалі головою впав.
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляОдні думки
Нет там стилиста или он купил диплом
АБВГДэшница
• 21 ноября 2025
Ответ дляПолюю на дрони
І мені сподобалися. Але фото чомусь здивувало. Думала там дівчина з зайвою вагою і кривими ногами. А там красотка..Від некст не очікувала. Перехотіла ці чоботи
АБВГДэшница
• 21 ноября 2025
Ответ дляОдні думки
Боже, дякую вам, ну ви теж це бачите!
Полюю на дрони• 21 ноября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Чуть больше 40
Я как и автор подумала что вам за 60, извините.
Одні думки• 21 ноября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Нет там стилиста или он купил диплом
Який диплом, в нього красивий сертифікат з двотижневих курсів, там все серйозно.
Полюю на дрони• 21 ноября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Нет там стилиста или он купил диплом
Ну да конечно
, думаю зря вы переживаете за Next
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Та ладно😅 мне очень не нравиться современный беж, однотипные дома, отсутствие румян и кудряшек или локонов
Триндю-бриндю• 21 ноября 2025
Ответ дляОдні думки
Заметно
Это не так страшно, как девица с села, которая выдает себя за бизнес консультанта и предлагает увольнять сотрудников и заменять их ИИ 🤣
Для уменьшения затрат
Примарочка• 21 ноября 2025
Я думала шок-сенсація, бо там чоловік зверху, а так нічого цікавого))
Нормальне і перше фото цілком, то якесь ваше особисте сприйняття
Качка в тапцях• 21 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А сейвам было лет когда вы смотрели сериал Девочки Гилмор?