ЭкстрасенсиХаЯ• 17 ноября в 11:27
Зараз носять таке взуття? Варто купувати? Фото.
Подобається цей бренд, але модель чобіт викликає сумніви. Купую на подарунок підлітку, не знаю, чи вона буде таке носити.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Купувати
Краще пошукати інше
Тиць
Жинси на дитину• 17 ноября в 11:30
Ой ні, я б не ризикувала. В мене хлопець, але я йому виділяю гроші і він вибирає сам. Мої рекомендації всі мимо.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:30
Ответ дляKittaa
Зараз ми спитаєм у вашого підлітка
Ну таке придумали)))
Я у свого підлітка і сама можу запитати. Це на подарунок дитині ВПО.
Инстагра_мерша• 17 ноября в 11:30
Не надо. Они совсем как детские выглядят, подростки не носят такое
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября в 11:31
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
якщо та дитина без заскоків сучасних підлітків, то думаю буде рада будь-якому подарунку :)
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:31
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую. Гроші не можу подарувати. Треба саме взуття.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:38
Я такая наивная• 17 ноября в 11:39
З тим, що зараз носять підлітки,це взуття не стикується, на мою думку
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:40
Ответ дляKittaa
Вашому подобається?
Яка на мене якісь кандали, підошва дивна, ще той каблук приліпили, нога не фіксується, на вид дурнуваті
В мене хлопець. Сказав, ледве глянув, що нормальні. Але це ж не для нього.
Усатая полосатая• 17 ноября в 11:42
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я б дивилися у бік утеплених кросівок. А ось ці реально крінж, не знаю, кому з підлітків і не тільки таке взагалі може сподобатися
куркулиха• 17 ноября в 11:42
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Моя 17ка сказала - норм , но детские.
4есотка• 17 ноября в 11:47
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В подарок ребёнку сапоги? Вы серьёзно?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:50
Ответ для4есотка
В подарок ребёнку сапоги? Вы серьёзно?
Да, попросили для подростка, семья впо. Бюджет до 2000. Видела её сапожки, которые порвались в прошлом году, ищу что-то похожее.
Усатая полосатая• 17 ноября в 11:50
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А такі? Але ці вже дорожче в двічі.
Автор, що у вас зі смаком?
Усатая полосатая• 17 ноября в 11:51
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
фото
Автор, у вас все, що ви обираєте, то треш трешовий. Благаю, не купуйте дитині взуття, не викидайте на вітер гроші, бо вона не буде таке носити
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:52
Ответ дляЛизочек
У вас в роду цыган не было? Чего вас на блестящее тянет?
Ребёнок носит такое, ему нравится. Но сама модель меня смущает.
4есотка• 17 ноября в 11:53
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну так это ж не подарок. Вы чего? Ну сейчас же не ссср. Можете купите просто так, не можете-подарите деньги, а подросток сам уже купите что ему нужно
Аноним НаВсеГда• 17 ноября в 11:53
Моя 10-летка всю прошлую зиму и эту планирует ходить в подобных, только черного цвета. Покупали в Лидл за 13 евро
Сорока-ворона• 17 ноября в 11:56
Ответ дляУсатая полосатая
У нее вообще нечего носить. И как-то никого это не волновало. Не будет это носить, покажите, какое по-вашему мнению будет.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 11:58
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, удобные и очень практичные. Этот материал не боится ни воды ни грязи. Две зимы относились на ура подобные, но случайно распорола сбоку дыру.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября в 12:02
Ответ дляУсатая полосатая
Я відштовхуюся від того, що людина взувала минулої зими. Приблизно, плюс-мінус, модель схожа і дитині то подобалося. І так, хоче блискуче, бо ще й куртку і шапку має в кольорі металік)