ничевока• 22 ноября в 06:40

Квартира для дитини

На кого оформляли б Ви? На себе чи дитину (якщо ще непоанолітня, то коли стане нею зразу переоформите
Зробіть вибір:
вже голосів: 96
На себе
На Дитину
Lacrimo• 23 ноября в 23:08
Мудику все рівно на кому квартира. Вони рідко хазяї навіть в своїй квартирі. Тому синам просто так не переписала б. На старті. Але, якщо був не один, то писала б заповіт, просто нікому за нього не розказувала. Якщо один, то тілтки дивилась так, щоб в любому випадку дісталось йому, якщо подарила на словах. А ось жінкам важливо бути хазяйкою. Це психологічне, і знаю багато жінок, які нічого не хочуть робити в такій квартирі і там жити, особливо якщо стосунки з мамою плаваючі. Я б не сприймала квартиру на мамі своєю. Але я припускаю, що якби вона була мала і в іншому місті в якому я хочу жити, то я могла б і вирішити продати . З меншою долею вірогідності чим би здавала. Тому, вважаю, на старті, спочатку варто оформляти на себе і дивитись як іде дальше. Це не залежить від відповідальності людини. Відповідальні теж можуть порахувати, що їм вигідно продати і купити нову. От як в іншому місті. Залежить ще від того скільки грошей. Якщо ця квартира за всі збереження за 40 років і куплена на всі кошти, остання і єдина - точно ні. Але якщо з багатенької родини, де квартири купляють кожні пару років - то поф, це досвід . Знаю приклади таких родин.