миссАрфография• Изменено 22 ноября в 11:49
Носіть багато файних трусілей!!! Або як я аж в 41 відчула свободу.
Завжди ото ділила труси на домашні, на вихід), під обтягаюче і т.д.
Носила активно по суті штук 5.
Начитавшися порадниці де в жінок 20-50 трусів вирішила так: хай не можу наразі дорогі, та накупила купу кружевних сітчатих стрінгів. Щось з тему,з котоновою ластовицей.
Припинила ото вічно клеїти щоденки.. Просто протягом дня міняю 2-3 рази.
Стіраю одразу усі як накопиться, а не як раніш.
Божечки, яка то насолода! Хай і самотня, але балдєю від себе
І це, замітьте, лише труси!
Далі буде)
Носила активно по суті штук 5.
І це, замітьте, лише труси!
Далі буде)
миссАрфография
• 22 ноября в 19:18
Ответ дляПродаю витрішки
О а мне их дали за один цент к заказу, вот жду со дня на день)
так в мене також були і так одного разу. вже бачу Мки нема
люблю їх. такі класні, ніжні.. так може не на роки. але труси - то ж рзходнік, нафіга їх сладіровать на протім. це я зараз вже така вумна))
Цветочница• 22 ноября в 21:14
Ответ дляНадежда наш компас
А даже на работе их куда потом?
В сумочку)) додому ж в стіралку
А там і бутерброд поруч ех справжнє життя!!!!
Надежда наш компас• 22 ноября в 22:01
Ответ дляПищалка
взимку мені потрібне тепло). вони дорогі, біля 30 євро, але я працюю в цій компанії і купую з суттєвою знижкою
По чому?
Миссис Буркул• 04 декабря в 02:14
Ответ дляНадежда наш компас
А даже на работе их куда потом?
А потім маленьке звірятко загортає....