Я в дамках• 22 ноября 2025
После шугаринга зоны бикини появились вросшие волоски. Что с этим делать?
Без QR коду• 22 ноября 2025
Мочалкой потереть не сильно,а то воспаление может быть,если так оставить
Зліпок ступні• 22 ноября 2025
сделать лазер. иначе эти вросшие волоски со временем превратятся в раны,гнойники и шрамы
любименькая• 22 ноября 2025
Ензимной пудрой, та крем з мочевиной. Під час душу трохи проходить мочалкою. Не носити синтетику особливо мереживні часто в місцях тертя вростає
любименькая• 22 ноября 2025
Якщо є червоні наче прищ не чіпайте, мені допомагає звичайний йод або бетадин витягує
Крижана бурулька• 22 ноября 2025
Зробіть лазер і не мучайте себе тим шугарингом.
Підтримуюча процедура зараз — ноги з пахвами раз на рік, бікіні раз на пів року.