Залізна пані• 22 ноября в 15:53

Дайте контакти хорошої гадалки)) номер або інсту таролога))))

Сама сміюся з цих тем, але цікаво стало)) це як вид психотерапії певний
Черный Ловелас• 22 ноября в 15:58
Зачем вам номера тут пол форума магов тарологинь нумерологинь мольфарок вас и так найдут телепатически.
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:01
Ну що, хіба ніхто не скаже? Тут кожна друга зверталася, якщо не кожна перша. Хоч і не зізнається ніхто… всі знають, що просто таке таке не питають
Ганцю в кєдах• 22 ноября в 16:04
в продавалке поищите, есть девушка таролог, мне разложила все очень четко, я даже удивилась
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:05
Ответ дляГанцю в кєдах
Вибачте, а де це? Можна скрін чи посилання? Дякую
Ганцю в кєдах• 22 ноября в 16:05
Ответ дляЗалізна пані
нельзя, посчитают что реклама и удалят
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:06
Ответ дляГанцю в кєдах
нельзя, посчитают что реклама и удалят
Я зроблю швидко скрін і ви редагуєте повідомлення, видалите
На 1 хвилину )
Глубоководная селедка• 22 ноября в 16:27
Ответ дляЗалізна пані
На 1 хвилину )
Напишите ник в ТГ или почту,дам 2,я их рекламирую.
Одной на прошлой неделе говорю ’давай проверим твои способности на мне’,я в это не верю.Она попала в точку,хотя про мою личную жизнь она не знает ничего.
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:29
Ответ дляГлубоководная селедка
Перша починає, я так зрозуміла, а друга ?
Глубоководная селедка• 22 ноября в 16:30
Ответ дляЗалізна пані
Та нет,обе практикующие.Я им лью трафик.
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:31
Ответ дляГлубоководная селедка
Ой ні, щось сумнівне ви говорите, дякую)
Радуга-дуга• 22 ноября в 16:33
Ответ дляГлубоководная селедка
Платные у них услуги?
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября в 16:38
Я можу Вам на таро подивитися.
Безкоштовно одне питання
АяВсёЗнаю• 22 ноября в 16:38
Ответ дляРадуга-дуга
Платные у них услуги?
Странный вопрос
Радуга-дуга• 22 ноября в 16:39
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я можу Вам на таро подивитися.
Безкоштовно одне питання
Можна мне пожалуйста?
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября в 16:39
Ответ дляРадуга-дуга
Можна мне пожалуйста?
Так. Пишіть імʼя і питання
Радуга-дуга• 22 ноября в 16:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так. Пишіть імʼя і питання
Ірина.
Які зміни відбудуться в особистому житті в найближчі 6 місяців? Що мене очікує?
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:46
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я можу Вам на таро подивитися.
Безкоштовно одне питання
Дякую. Тетяна. Чи буде побачимося із моім партнером до кінця цього року?
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября в 16:51
Ответ дляЗалізна пані
Подивлюсь і Вам, теж одне питання безкоштовно. Але зможу це зробити завтра зранку. Якщо тут закриють тему, напишіть мені на телеграм - elen_ch
Ганцю в кєдах• 22 ноября в 16:54
Ответ дляГлубоководная селедка
напишите на почту пожалуйста
nviolet@ i. ua

специально с пробелами пишу чтоб спам не приходил, интересно и других проверить
автор Залізна пані • 22 ноября в 16:54
Ответ дляВчителька з мікрорайону
💚
Бритоножка• 22 ноября в 17:08
Небула. Приложение платное, на англ, но эксперты со всего мира
Глубоководная селедка• 22 ноября в 17:10
Ответ дляГанцю в кєдах
напишите на почту пожалуйста
nviolet@ i. ua

Проверяйте почту,скажите,от Наташи
Знаю бакси• 22 ноября в 17:58
Ответ дляГлубоководная селедка
slecna0302@gmail.com
Мне дайте, пожалуйста
женя-c8b2• 23 ноября в 08:49
Удалено администрацией...
автор Залізна пані • 23 ноября в 09:16
Ответ дляженя-c8b2
Удалено администрацией...
Брехня!!! Не ведіться. В кожній темі рекламує цей номер називаючи різним іменем 😡
Вчителька з мікрорайону• 23 ноября в 12:11
Ответ дляРадуга-дуга
Ірина.
Не знаю, чи Ви в стосунках чи ні, але ось що читаю по картах.
Що є зараз в житті - якесь нове надхнення, знайомство, інтерес, симпатія, прояви уваги, флірт.
У вас сильне бажання рухатися вперед, рішення приймаються швидше, ніж зазвичай.
В розрізі стосунків, сильний потяг, хтось з вас діє різко. Можливо, то ініціює зустріч, то віддаляє. Це активність, але не стабільність.
По цим картам Ви очікуєте на розвиток. На дні колоди Диявол, що може говорити про сильну сексуальну енергію, потяг, коли людина так би мовити горить. Можуть бути ревнощі, емоційні гойдалки. Неспокійні відносини, дуже багато напруги в очікувань

Що буде далі - період тривог та хвилювань, боязнь втратити контакт, невпевненість у намірах партнера. Невеликий розвиток, але повільний, з періодичними дистанціями, обережністю та стриманість з його боку
Вчителька з мікрорайону• 23 ноября в 12:19
Ответ дляЗалізна пані
По картам бачу планування зустрічі, бажання цієї зустріч, можливо навіть якісь дії для оформлення (підготовка документів чи щось таке), але з незалежних від вас обставин, дуже велика ймовірність, що її не буде до кінця цього року, щось зміниться неочікувано, різко
Радуга-дуга• 23 ноября в 12:33
Ответ дляВчителька з мікрорайону

Я не в стосунках.Дякую
Вчителька з мікрорайону• 23 ноября в 12:35
Ответ дляРадуга-дуга
Я не в стосунках.Дякую
Тоді, я б сказала, що ви в активному пошуку
автор Залізна пані • 23 ноября в 12:49
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую вам