интайм_не_предлагать• 22 ноября в 20:01
Хто замовляв з Китаю вуличні будинки для тварин?
Хто дійсно замовляв і щось нормальне отримав? Планую поставити під кришою, намокати від дощу не буде. Просто щоб було де сусідській кішці погрітися.
Безпорадна Кроко• 22 ноября в 20:06
Не бачила таких. Своїм вуличним замовила звичайний кімнатний м´який будиночок, планую поставити його під дахом на веранді на пенопласт
Безпорадна Кроко• 22 ноября в 20:07
Що можу тільки порадити-читайте уважно про розміри. Може бути дуже маленьким. Це з досвіду замовлення м´яких будиночків для своїх домашніх котів
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:10
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я теж думала про цей варіант, але може вологи натягувати , інколи туман, якась січка, а цей ніби заявлений як вуличний.
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:12
Ответ дляБезпорадна Кроко
Там максимальний 42*42. По фото ніби для однієї крупної киці підійде.
Зараз на дієті• 22 ноября в 20:12
Ответ дляинтайм_не_предлагать
По любому натягне і обмерзне
Лупаю цю скелю• 22 ноября в 20:14
Замовила такий, чекаю. Також для вуличних, але читала, що його потрібно ставити під навіс, бо довго дощу він не витримає.
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:15
Ответ дляЗараз на дієті
Рейтинг не дуже. Читайте відгуки
Це оголошення з максимальним рейтингом і замовленнями( Інші по 160 замовлень
Безпорадна Кроко• 22 ноября в 20:16
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Можливо..поки що норм. Тобто я їм перенесла з дому той маленький, вони намагатися вдвох туди влізти, або хто перший)).. чекаю на більший ще щоб вистачило мвсця. Їх у мене четверо крутяться в дворі. Потім два поставлю на пенопласт. Зараз цей маленький так виглядає...можливо Ваш і кращий
Безпорадна Кроко• 22 ноября в 20:18
Тепер думаю ще один замовити..)) такий як тут показують. Не знала, що з Китаю такі можна купити, мені весь час траплялися мякі
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:19
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я і хочу під навіс. Там годую кицьку, і вона там чекає часто. Я то поставила крісло розкладне, застелила пуховик свій, щоб було як гніздо, і вона там бачила спить, але вже дивлюсь холодає добряче.
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:22
Ответ дляБезпорадна Кроко
Прикольний будиночок. У вас тераса бачу закрита, то може і він згодиться. Гарні котусику)
интайм_не_предлагать
• 22 ноября в 20:23
Ответ дляa.ostroverh
У нас под дом рыжий приходить стал
Заказала ему такой
Дякую. Треба подивитись, виглядає добротно
Просериарила молодость• 22 ноября в 20:24
Ответ дляa.ostroverh
У нас под дом рыжий приходить стал
Заказала ему такой
Это на Тему?
Безпорадна Кроко• 22 ноября в 20:25
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую. Це вуличні, але ми їх підгодовуємо
булоТАЙминуло• 22 ноября в 20:34
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ось такий я замовила вуличним. Чекаю.
Та это херня. У меня есть коричневый. Для улицы не подойдёт
Неместная Я• 23 ноября в 15:46
Это от ветра максимум.
Автор, есть очень много инфы, как сделать утепленную будку на зиму. Погуглите. Ваш вариант - это лучше, чем ничего. Конечно, спасибо и за такой, это в любом случае помощь. Но если на зиму - оно совсем иначе реализуется( даже подвал теплее будет в этом случае.