ЧукИГеки• 22 ноября в 20:24
Безпровідні дитячі навушники
Потрібні навушники дитині на подарунок. Може у когось якісь з цих варіантів є, поділіться відгуком. Що з цих двох буде краще? Або поділіться які у ваших дітей
Латвийские_Номера• 22 ноября в 20:27
У дитини джибіэль якісь, на троєчку з мінусом. І всі навушники без проводів за таку ціну то шлак. В мене аудіо техніка, набагато краще. Але й ціна не така...
freedom_2015• 22 ноября в 20:30
в моєї 1 були дитячі(з обмеженням ) і дорослі є .Перші вже передали родичам і вони живуть 10 рік вже .Дорослі чорні років 5 активно юзаються ,звук для невибагливих нормальний .Але я би другий раз джуніор не брала би ,навіть на подарнок .Звук низький ,в автобусі ледь чутно
Мядуза аля моргонер• 22 ноября в 20:31
Навушники JBL Tune 720BT Purple (JBLT720BTPUR)
Навушники JBL Tune 660 NC Black (JBLT660NCBLK)
Маємо такі варіанти - обома задоволені, звук норм, батарея тримає дуже довго (це в режимі, майже нон стоп)
freedom_2015• 22 ноября в 20:32
Ответ дляМядуза аля моргонер
+якщо дитина шкільного віку вже ,то я б брала такі а не джуніор
Черный Ловелас• 22 ноября в 20:35
Лучше когда ухо заходит полностью в амбушуру, или чтобы амбушура матерчатая была, а это как раз не такие , но смотрите сами, могут давить.
ЧукИГеки
• 22 ноября в 20:42
Ответ дляЧерный Ловелас
Тобто краще брати дорослі щоб не давило на вуха? Чи треба щоб якийсь матеріал був мʼякий?
ЧукИГеки
• 22 ноября в 20:44
Ответ дляfreedom_2015
Так, шкільного, 8 років
freedom_2015• 22 ноября в 20:44
Ответ дляЧукИГеки
Так, шкільного, 8 років
не беріть дитячі вже,моя порада
Черный Ловелас• 22 ноября в 20:50
Ответ дляЧукИГеки
Если хотите такого формата то амбушуры должны быть матерчатые или велюровые но не как кожзам он будет давить на хрящ уха и ухи будут потеть. Лучше подобрать такие наушники чтобы ухо комфортно вошло внутрь амбушурины.
Может случится такое ребенок потом скажет что у него уши болят.
ЧукИГеки
• 22 ноября в 21:13
Ответ дляЧерный Ловелас
Дякую вам за підказку
Дійсно, я щось забула що син часом казав що навушники давлять на вуха коли довго в них сидів, зламались ті, шукаю нові на Миколая
Усатая полосатая• 22 ноября в 21:14
Jbl510 и 520. 510 дарили дочке на 8 лет.
520 у старшей дочери. Я советовалась с продавцем в магазине, так как они по цене не очень отличались от детских.