Не против• 22 ноября в 20:36
Як зрозуміти, чи підвищена ШОЕ та лейкоцити вказують на активний запальний
процес, чи це реактивна кров після ГРВІ? ГРВІ була на минулому тижні. Соплі, кашель, однократний під´йом темп-ри до 37.7. Зараз темп-ри немає, соплів практично немає, є подразнюючий горловий кашель, сомопочуття нормальне, лікар слухав - нічого підозрілого. Але в ЗАК ШОЕ 30 і лейкоцити 11. Як його зрозуміти, на якому етапі хвороби знаходиться дитина?
Не против
• 22 ноября в 20:45
Ответ дляэнциклопУдия
по самочувствию можно узнать. а зачем вы анализ сдавали?...
Здавали, бо кашель щось не проходить.
энциклопУдия• 22 ноября в 20:48
Ответ дляНе против
Здавали, бо кашель щось не проходить.
кашель может долго не проходить, главное чтоб не становился интенсивнее
наш педиатр это называет поствирусное состояние
Не против
• 22 ноября в 20:54
Ответ дляэнциклопУдия
Він не те щоб інтенсивніший, а просто став інший. Спочатку був вологий, бо соплі текли в горло, аж булькало там. Потім став сухим, горловим, якимось непродуктивним, подразнюючим. Соплів майже вже немає, а кашель от такий. І ніяк не проходить.
Хвігура мічти• 22 ноября в 20:56
В такому випадку здають среактивний білок, шое падає повільно , среактивний швидше
Не против
• 22 ноября в 21:27
Ответ дляХвігура мічти
Але ж я не знаю, який с-реактивний був в гострій фазі. Мені немає з чим порівнювати.
Твоя подружайка• 22 ноября в 21:27
Ответ дляЯкось так і живу
Когда СОЕ под 80 это уже хана
Ні, у свекрухи чотири з половиною роки тому був 66, зараз скоріше за все ще вище. І нічого
погано себе почуває, але жива
Якось так і живу• 22 ноября в 21:43
Ответ дляТвоя подружайка
погано себе почуває, але жива
Погано почувае это ответ
Твоя подружайка• 22 ноября в 21:50
Ответ дляЯкось так і живу
Погано почувае это ответ
Так ви ж написали, що це вже хана, але ні, це не завжди хана. А погано вона себе почуває стільки, скільки я її знаю, а це 25 років.