Зайканалужайке• 22 ноября в 20:47
Отака повестка на майбутнє
Що думаєте? Є сенс? Чи залякують, щоб ми далі вбивалися?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Є сенс
Залякують
Приму в дар• 22 ноября в 22:28
Ответ дляПотринділиця
Мільйони етнічних українців живуть у параші, не афішуючи свою національність і не маючи можливість вчити дитину в українській школі чи купити українську книжку. Всі узькі при перетині кордону з країнами Балтії проходять тепер фільтрацію, як і українці. оркостану перетворюється на концтабір. І соцмережах їм дозволено лише переписуватися, а дзвонити заборонено. На вулиці можуть зупинити і перевірити телефон. Мобільний Інтернет відключають щоразу, як оголошують тривогу навіть в інших областях. Так це щодо своїх кацапів. Українців вони вважають ’хохлами’ і за людей не мають.
У час інтернету відкривайте узький чебуреки і насолоджуйтеся що вони зі своїми співгромадянами роблять.
А що робили з українцями на окупованих і так всім відомо. Свої Буча і Ірпінь були і в херсонській, і Запорізькій, і Харківській областях.
Ось вам узькі новини, як вони розправляються з ’екстремістами’:
Как они бедные там без украинского языка выживают? Спать не могут
Чумачечая Весна• 22 ноября в 22:25
Ответ дляПотринділиця
Масові зґвалтування німецьких жінок солдатами військ союзників у 1944-1945, на шляху у Третій Рейх[1] були здійснені Червоною армією, що оцінюються від десятків тисяч до 2 млн[2][3][4][5][6], як «найбільший феномен масових зґвалтувань в історії». Радянські солдати ґвалтували «кожну німецьку жінку у віці від 8 до 80». Також були випадки зґвалтувань американськими військами[7][8][9][10] та солдатами британської армії[11][12], частково французькими військами[13][14].
Солдаты да такие увы и ах всех армий :(
Вы Тихий Дон читали ?
Чумачечая Весна• 22 ноября в 22:25
Ответ дляОмлетик
Мобилизацию усиливать надо и держать фронт сейчас из за тех, кто её срывает теряем территрии и не имеем веса в переговорах.
Собирайся на фронт нечего тут п..
Забобонний фрукт• 22 ноября в 22:27
Ответ дляБутерброд и я
Удалено администрацией...
Тцкшники то есть?
100%• 22 ноября в 22:29
Ответ дляЧумачечая Весна
Собирайся на фронт нечего тут п..
Та не одна с этих патриоток не написала, что муж/сын/брат воюет
Пусть бы хоть одна написала что готова отдать их жизни ради границ 91го - лицемерие оно такое
Приму в дар• 22 ноября в 22:29
Ответ дляОмлетик
Попразендовна• 22 ноября в 22:29
Ответ дляЗайканалужайке
Я не розумію, яке може бути соромно, коли люди і так з голоду вмирають, від цін і комуналок, боргів
Від відсутності світла втрачають роботи і здоровʼя
То есть, вы думаете, что подписав эту бумажку в вашей жизни исчезнут долги и все наладится? А, простите, с чего? Где страна вдруг деньги возьмет?
Метровий сантиметр• 22 ноября в 22:30
Чушь, простите... Это пишут те, которым очень выгодно воевать до бесконечности, но чужими руками... Сами они на фронт не пойлут никогда... Аналогично вот такому...((
100%• 22 ноября в 22:31
Ответ дляПопразендовна
Вы знаете отсутствие тривог, ракет и т.д. над головой уже огромный плюс
Или у вас всё только в деньги упирается?
Забобонний фрукт• 22 ноября в 22:32
Ответ дляТанцепесенная
Мы полигон для русни . Чего только от них не летит . Шо они только не пихают в свои ракеты, шахеды и по жилым кварталам и по мирным запускают .
Полигон почти для всего мира. Они все на нас испытывают и оружие, и ПВО.
Чумачечая Весна• 22 ноября в 22:34
Ответ дляТанцепесенная
Почему истребить? Пол Европы не рыпались и сколько жизней сохранили . А совок десятки миллионов положил . Сравните статистику. Немцев полегло меньше в разы .
Ну тут я согласна, что да, нужно было прогнуться как Европа.
Но поляки сопротивлялись, там со стороны Ссср тоже ’некрасиво’ получилось, никто не думал что они следующие.
100%• 22 ноября в 22:34
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та ні ви шо…
Ми щит для патріотів, які із-за кордону патріотичні речі толкають
Сегодня я не я• 22 ноября в 22:34
Ответ дляЧумачечая Весна
В этой темке ?
Нет не в этой.Раньше писала.Найдите десять отличий от того,что она пишет сейчас.
Попразендовна• 22 ноября в 22:34
Ответ дляЗабобонний фрукт
💯 «Партнеры» наши!
ГендиреХтор• 22 ноября в 22:34
Ответ дляПриму в дар
як виживають? легко. моєму дядькові мама переслала карту,де рої дронів шуроють роями над її головою. Дядько поставив сердечко.
Чумачечая Весна• 22 ноября в 22:35
Ответ для100%
Правильно
Собирайте тут с мужественных советчиц, тут целая армия до границ 91го)
Можем прям тут узнать, кто уже готов с тех героеек наконец то поднять свой зад.
Правильно ,
Вот я уже одну нашла - Потринділиця
Зараз на дієті• 22 ноября в 22:36
Хай би той Орест ще є татаро-монгольське іго згадав.
Він Це з якого окопу настрочів? Чому до кримчан не повернулися депортації? Чому Грузію не відправили воювати проти нас? На кого цей примітивний пафос розрахований?
Забобонний фрукт• 22 ноября в 22:39
Ответ дляМетровий сантиметр
Какое же оно чмо
Оно вернулось из Британии, кстати?
На днях там выступал и получал цу
Кстати, само оно и не воюет)))
Оно вернулось из Британии, кстати?
На днях там выступал и получал цу
Кстати, само оно и не воюет)))
ГендиреХтор• 22 ноября в 22:38
Ответ дляПопразендовна
💯 «Партнеры» наши!
тю,надавно на наші дві українські фірми санкції накладені,бо постачали важливі комплектуючі до шахедів.
Ищу-брожу• 22 ноября в 22:38
Ответ дляБутерброд и я
Ви чому не розказуєте про ті страшні звірства, вбивства масові, згвалтування, які москалота влаштувала прийшовши в капітульовану Німеччину?
А украинцев среди москолоты не было?
Творческий типаж• 22 ноября в 22:38
Ответ дляМетровий сантиметр
а что случится в 50году, что можно будет подписать соглашение с рашкой? Так, просто интересно
Метровий сантиметр• 22 ноября в 22:38
Ответ дляГендиреХтор
а нафіг ми йому здалися? рідкоземельні копалини віддали,що ще можна віддать? почки плебса? ( а до речі,що замість копалин отримано?)
На редкоземельные ископаемые и ещё на много чего другого, еще задолго доТрампа, руку бриты наложили... Это входило ещё в первый вариант 100-летнего договора, подписанного Сунаком...
Кнопкотиць• 22 ноября в 22:38
Ответ для100%
Хто це?
То зелебобоина команда виуотала свій страхоколобок
100%• 22 ноября в 22:43
Ответ дляТворческий типаж
Как тут кто-то прикол выставил
Последний украинец при свечке подписал капитуляцию
Міняйловна• 22 ноября в 22:39
Ответ дляПотринділиця
это, кстати тоже из Геббельсовской пропаганды.
Была запущена дезинформация о приказе Конева об изнасиловании всех немецких женщин на занятых территориях (эту дезу и сейчас повторяют некоторые «исследователи», хотя прекрасно знают о количестве приговоров военно-полевых судов по фактам подобных преступлений).
Зараз на дієті• 22 ноября в 22:40
Ответ дляПотринділиця
Макіївка з Донецьком не слухала. Ви хочете жити, як вони? Без жодних прав, з підвалами, де можуть згвалтували чи безкарно вбити, де дітей з 18 відправляють на війну. Якщо вам до вподоби таке життя - можете змінити місце проживання.
А ви там були і жили?
Забобонний фрукт• 22 ноября в 22:40
Ответ дляГендиреХтор
Да, в Киеве и Харькове. И не простые детальки, а комплектующие, которые делают шахеды более точными и быстрыми)