Вилосипедниця• 22 ноября в 22:27

Кто что интересного купил? Хвастайтесь

Советничаю тут• 23 ноября в 18:04
Ответ дляЗамулена ріка
в інстаграмі, виробник Кравець. я ще питала, перш ніж замовии, чи можна назад відіслати, відповідь ’ні’.
Я вже разів три поривалася купити там взуття і сумку, але мене зупиняє не можливість повернути, адже шиють стнадартний розмір.
Замулена ріка• 23 ноября в 18:13
Ответ дляСоветничаю тут
так я якраз перед війною чи вже під час війни замовляла ботильйони і чобітки у якогось іншого виробника в Інстаграмі. не можу їх знайти, вже в мене того аккаунта нема. вони були з Харкова. от вони мені ну таку красоту пошили, просто супер.
на жаль, я подряпала ті ботильйончики, от вирішила нові придбати, і на тобі((((
Шлях до зірок• 23 ноября в 18:13
Ответ дляЗамулена ріка
замовила ботильйони такі, як хотіла, із синьої лакованої шкіри.
прийшло якесь одоробло, повністю невідповідне до ціни(
горюю тепер.
написала їм коментарів, але 4500 грн не вернеш(((
Чому нема повернення?
Замулена ріка• 23 ноября в 18:14
купила ліфчик собі і леопардові лосини)))
Шлях до зірок• 23 ноября в 18:16
Ответ дляГде тут 0?
Купила фен год назад за 100 с копейками грн. Правда не в Украине. Чисто из любопытства. В итоге перестала пользоваться филипсом (другая модель). Ссылки если что, нет
за 2 евро? щось не віриться
ДелиВерка• 23 ноября в 18:23
Ответ дляLizavel
Ребенок любит есть ,ему нравится так. И для вида тоже так подают. Для чего тогда в маркетах продаются мидии в ракушках,как думаете? Вы не пробовали их в соусе? в Черноморке, в рыбных ресторанах, в Стамбуле их с рисом продают на набережной тоже в ракушках.
Нет, не пробовала. Как то вот момент гигиены вызывает у меня вопросы. А так мидии ем конечно. А в ракушка только устрицы ела, но свежие.
Шлях до зірок• 23 ноября в 18:23
Ответ дляБабка-ежика
де це Ви купили, що неможна повернути? я повертала завжди, крім китаю
і в Китай можна повертати
Где тут 0?• 23 ноября в 18:26
Ответ дляШлях до зірок
за 2 евро? щось не віриться
Мені теж не вірилось. Зараз дивлюсь схожі на алі біля 5 дол.
Lizavel• 23 ноября в 18:27
Ответ дляДелиВерка
Вот как раз в устрице больше опасности,чем в вымытой и приготовленной мидии
Шлях до зірок• 23 ноября в 18:29
Ответ дляЗамулена ріка
це хіба що вам їх під замовлення відшивали. Якщо з наявності і відразу відмовили в поверненні,я б нізащо не замовляла
ДелиВерка• 23 ноября в 18:29
Ответ дляLizavel
Та опасности они везде))
Я скорее о восприятии. Но я не в упрёк вам, это лично мое ощущение и мне было интересно как у других.
Всех в сад• 23 ноября в 18:32
Ответ дляКарусель-весель
И мне нада. Где?
Я в магазине типа Авроры с разным китайским хламом. На Temu есть тоже, на розетке. Хочу маме купить, решила протестировать, насколько чувствительный, как долго держит заряд. Уже 3 недели без подзарядки работает. Включается ещё до того, как прохожу мимо.
Царевна в уггах• 23 ноября в 18:37
Ответ дляЦібаФу
2 года назад - авто, год назад - диваны, неделю назад - стол и консоль, сегодня - карахийо
ото последнее - с алкоголем? Как на вкус и как готовится?
Царевна в уггах• 23 ноября в 18:41
Ответ дляСтрахованная
Купила фен, консультанти так його розрекламували. Тепер думаю може повернути
Я купила типа профессиональный, что важно вес 350 г, очень удобно, стоимость 4000грн. Не пожалела ни разу
Пилосмок працює• 23 ноября в 18:54
Так то нічого. Тільки отримала костюм і штані з Резервд і осінню куртку. Все дуже приємно здивувало). Замовила чуні типа угі короткі і водолазку теж там.
Бабулька• 23 ноября в 18:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Смешайте соду и вазелин с глицерином - и, вуаля! Полиш Обаджи - готов! 😂
Мешайте, мне ваши рецепты бабушки Агафьи не нужны
Замулена ріка• 23 ноября в 19:09
Ответ дляШлях до зірок
так, під замовлення. тобто модель стандартна, але я хотіла синій колір і лаковану шкіру. вони мені вислали фото і відео матеріалу, я ще вибрала підкладку.
а виявилося, що шиють вони погано(
у мене то був позитивний досвід від харківських виробників, дай їм бог здоров´я.
Замулена ріка• 23 ноября в 19:09
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Інвертор з акумулятором. Найкраще придбання цього року!
а дайте посилання, будь ласка. теж розглядаю таку штуку для батьків своїх.
Запасная спина• 23 ноября в 19:10
Помаду ❤️красную диор и карандаш
burtsevat• 23 ноября в 19:24
Ответ дляКумедний ґудзик
хлрошая не равно можно
тут с сыном нцжно советоваться
Ему все равно ).
Свекруня• 23 ноября в 19:36
Gucci Flora червоні
ЦібаФу• 23 ноября в 19:48
Ответ дляЦаревна в уггах
Кофе и лікер 43. Но я готовый покупаю
Тишком_нишком• 23 ноября в 19:54
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Нові ліжка
Стіл,стільці і ще багато дрібних речей
Перепрошую, чохли на стільцях зйомні?
Муркошечка• 23 ноября в 20:00
Ответ дляБорщичок
Красиво) а на заднем фоне что за картины новогодние? Это занавески или что?
Это с теmu
Тишком_нишком• 23 ноября в 20:02
Ответ дляМуркошечка
Это с теmu
Це скатертина на стіл, причому паршивої якості, мала необережність схожу замовити.
Муркошечка• 23 ноября в 20:08
Ответ дляТишком_нишком
Ні, це саме на вікно Christmas background , там на скріні розмір маленький, у мене значно більший
Горня капучіно• 23 ноября в 20:09
Ответ дляparele
Мовенпик Химлиш, 1 кг 750 грн. на опте. В магазинах от 1100 стартует.
https://m.coffeeok.com.ua/product/kofe-movenpick-d...

Такой?
Чай не пью, только кофе• 23 ноября в 20:38
Ответ дляТишком_нишком
Перепрошую, чохли на стільцях зйомні?
Так, є замки
Забобонний фрукт• 23 ноября в 21:00
Ответ дляЗамулена ріка
а виявилося, що шиють вони погано(
А покажiть, що отримали
Замулена ріка• 23 ноября в 21:11
Ответ дляЗабобонний фрукт
А покажiть, що отримали