Вилосипедниця• 22 ноября в 22:27

Кто что интересного купил? Хвастайтесь

parele• 23 ноября в 10:05
Ответ дляАнтиТанкист
Вот, и еще много Адвент календарей
Какие игрушки 😍
Замулена ріка• 23 ноября в 10:15
замовила ботильйони такі, як хотіла, із синьої лакованої шкіри.
прийшло якесь одоробло, повністю невідповідне до ціни(
горюю тепер.
написала їм коментарів, але 4500 грн не вернеш(((
Кумедний ґудзик• 23 ноября в 10:21
Ответ дляburtsevat
Подскажите, Hoka - хорошая фирма? Хочу сыну- подростку, но не знаю, модно ли
хлрошая не равно можно
тут с сыном нцжно советоваться
Котомафия• 23 ноября в 10:25
Ответ дляЗамулена ріка
горюю тепер.
А я пуму зимові - вже на пластирі для ніг витратила 500 грн мінімум...Носити не можу, гроші на вітер і так мало їх
Парова машина• 23 ноября в 10:27
Ответ дляКотомафия
я сколько не покупала пуму - моей стопе все трет
Котомафия• 23 ноября в 10:27
Ответ дляАнтиТанкист
Вот, и еще много Адвент календарей
От люблю такі іграшки, щоб сидіти біля ялинки і розглядати, в цьому є якась магія
Котомафия• 23 ноября в 10:30
Ответ дляПарова машина
Та я один раз кеди брала, то норм, а ці прям жорсткі. Ну нічого, буде наука
АнтиТанкист• 23 ноября в 10:31
Ответ дляparele
Какие игрушки 😍
Спасибо! 🌷
АнтиТанкист• 23 ноября в 10:32
Ответ дляКотомафия
Так і є, для мене в таких ялинках є душа
Латексне альтер ЕГО• 23 ноября в 10:34
Ответ для220В
В нас навпаки 2 поверхи, 150 квадратів, чоловік купив цього халтурщика, бо всі нахвалювали , а по суті, щоб його запустити, то треба ще все побігли попіднімати, ну таке
чоловік купив цього халтурщика
халтурщика...ржу)) Так пылесос еще никто не называл. Вы сделали мой день.
ФсеСама• 23 ноября в 10:34
Ответ дляАнтиТанкист
Вот, и еще много Адвент календарей
Игрушки просто чудо) ностальгия. Очень прикольно
ФсеСама• 23 ноября в 10:37
Ответ дляa.ostroverh
Немного для новогоднего настроения
Утеплила котов (бежевая мать )
И очередную вазочку-эгоистку
Все красиво) коты самые лучшие, конечно) и модно одеты)
Файна дівка• 23 ноября в 10:37
Ответ дляТрахтибидох
Ботинки 35,99, одни джинсы 17,99 евро, вторые 9,99.
Ещё не доставили. И завтра иду по охоту за подарками к праздникам
О, я как раз такие джинсы черные собираюсь заказывать. Вы ещё не получили, соответствуют размерам манго , не маломерят ?
Латексне альтер ЕГО• 23 ноября в 10:40
Ответ дляТочу ляси
о, треба чоловіку сказати, бо він окрім Лавацца Оро нічого не визнає, при чому він тільки в нас на ринку в однієї тітоньки бере, там гарний, якось здуру були в Мукачево й купили типу контрабас, таке лайно що капець
Я на ОЛХ такого контрабаса с Мукачево неоднократно покупала. Начиная с шампуней Head & Shoulders в количество 10 шт (нет бы взять 1 ед,но нет - мы берем про запас), и заканчивая каким-то паленым кофе Jacobs и гелем для стирки Ariel.

Все, больше никакой х**и на ОЛХ и на столиках типа товары из Европы.
Кружите меня,кружите• 23 ноября в 10:40
Ответ дляa.ostroverh
Немного для новогоднего настроения
Утеплила котов (бежевая мать )
И очередную вазочку-эгоистку
Ой а где эти шары новогодние взяли? Такая молота
И ваза последняя огонь!
Латексне альтер ЕГО• 23 ноября в 10:44
Ответ дляКукусикиииииии
Тема в тєму. Інтересне ... Мені чоловік вчора з Дубаїв привіз шаль кашемірову ручної роботи розштту шовком і з камінням Свароскі (450 дерхамів, авторська робота)....не знаю, навіть з чим її носити, міг же написати, спитати, нііі, сюрприз ... в мене гардероб в іншії кольоровій гамі і на Півдні України досить тепло, щоб носити, я не мусульманкам, щоб ходити з закритою головою...
О, покажите шаль. Обожаю кашемировые шарфы и палантины.
a.ostroverh• 23 ноября в 10:44
Ответ дляФсеСама
Это ребята в Днепре шьют!
Оно такое мягкое)) видно что продумано до мелочей
Потому что то, что я брала до готовое, они отказывались носить))
Ждем когда свет вернется))
a.ostroverh• 23 ноября в 10:46
Ответ дляКружите меня,кружите
И ваза последняя огонь!
Здесь заказывала
Латексне альтер ЕГО• 23 ноября в 10:47
Ответ дляпицунда
а я до сих пор жалею что не купила ...видела щупала но без вышивки и каминня...я бы носила как шарф ну и зимой на голову
дамы, покажите, хоть как выглядит эта вещь. Вы меня ею заинтриговали.
Куда ж без меня• 23 ноября в 10:50
Ответ дляМуркошечка
Ну то добре, що Вам подобається, може у Вас квадратів більше і є в ньому реальний сенс . У нас звичайна трикімнатна квартира, паркет і коври, місця не так і багато, щоб насправді було що там прибирати. Щопʼятниці пилососить і миє помічниця, я вважаю , то цілком достатньо, 2 дітей , тварин немає. Шоб він зробив свою роботу треба підняти стільці на стіл у кухні, зібрати всі кабелі з підлоги, підняти у ванній ваги і відерце, у дитячій все мілке зібрати, я швидше пробіжуся сама зі звичним пилососом . 2 дні він проходив калібровку , щоб не злетіти зі сходів. Станція тепер займає місце у кухні , тому для мене це не потрібна річ
Де у вас сходи в звичайній трикімнатній квартирі?
Подвійна веселка• 23 ноября в 10:52
Ответ дляВсюди влазю
Телефон вчера купила, предыдущий уже дышал на ладан, вчера я его добила окончательно
какой ?поделитесь)
Куда ж без меня• 23 ноября в 10:53
Ответ дляБабулька
Сижу караулю скидки на Провокатор😜
А так духи, джинсы, уход для лица, для рук, 2 пиджака, ботинки, термобелье.
И закрыла счета за 2 импланта)
О, вы хорошо зарабатываете)))
Подвійна веселка• 23 ноября в 10:55
икру в банке в метро купила- себе и детям в Ирландию отправлю в посылке с др вкусняшками
Бабулька• 23 ноября в 10:56
Ответ дляКуда ж без меня
О, вы хорошо зарабатываете)))
И стараюсь большинство вещей купить на чп или распродаже))
Борщичок• 23 ноября в 10:57
Ответ дляМуркошечка
Зовсім трішки -4 , у мене ялинка помаранчева із зеленим , зелені знайти не важко, а от помаранчеві цілий квест
Красиво
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 23 ноября в 11:02
Інвертор з акумулятором. Найкраще придбання цього року!
Где тут 0?• 23 ноября в 11:05
Ответ дляСтрахованная
Купила фен, консультанти так його розрекламували. Тепер думаю може повернути
Купила фен год назад за 100 с копейками грн. Правда не в Украине. Чисто из любопытства. В итоге перестала пользоваться филипсом (другая модель). Ссылки если что, нет
Не зви чайна• 23 ноября в 11:08
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
чоловік купив цього халтурщика
бо по факту так і є я вже спекалась, продала
Мама Карло• 23 ноября в 11:14
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це я дальтонік, чи магазин найо?!
Темна пудра колір.
На вас темная пудра, на модели коричневый
Не гоню• 23 ноября в 11:22
Ответ дляМуркошечка
Cosori, це перша техніка цієї фірми, поки нічого не можу сказати, величезний, на опції гриль запікає добре, не висушує , а саме робить добру скоринку. Можна мати один великий відсік, можна розділити на 2 менші . Реберця робила і качку сьогодні
Я теж в цьому місяці купила місяця аерогріль cosori, трохи іншу модель . Не знала який обрати тому все вирішила знижка в 40 євро. Він реально дуже хороший, головний плюс це дуже широка чаша на відміну від стандартних більш глибоких але вузьких. І є віконце.